Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon 1000D ir kita

     

Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 9 23 15:06      

Sveiki
Nutariau įsigyti veidrodinį fotoaparatą. Tiesą sakant nutariau jau senai, bet vis neprisiruošdavau arba pinigų nebūdavo.
Dabar yra pinigų ir noro :]
Taiva, mano krišto tėvas yra dėstytojas, patarė jokiu būdu nepirkti naudoto fotoaparato.
O aš jau buvau pasiryžęs pirkti naudotą....
Taip pat, patarė nepirkti Nikon, kaip sakė "Neparduok Nikonui savo sielos" :] , nes vėliau neturėsi pinigų objektyvui.
Hmmm, tada visai likau išmuštas iš vėžių.
Mano biudžetas yra, maximum 2000 lt, daugiau niekaip nesigaus.
Iš pradžių galvojau, nusipirksiu Nikon su kitiniu ir bus gerai. Sumokėsiu brangiau bet turėsiu geresnę optiką. Nes kiek girdėjau tai Canon kit'iniai objektyvai yra patys prasčiausi.
Taiva, norėčiau sužinoti, kokia būtų Jūsų nuomonė į aukščiau mano parašytas mintis? :]
Dabar dar vienas dalykas. Kaip jau sakiau, patarė nepirkti naudoto. Taigi, sulaukiau pasiūlymo, geriau įsigyti naują Canon 1000D, negu kokį kitą naudotą. Šitas modelis yra palyginus tikrai naujas, todėl atsiliepimų radau tikrai mažai. Taiva, gal kas turite, mėginote, matėte ar panašiai. Patarkit, papasakokit apie šį Canon'ą. Dėkui ;]
Dabar dar vienas klausimas. Tarkim galiu pirkti Canon 1000D su 18-55 IS kit'iniu objektyvu. Ir kitas variantas Canon 1000D body ir 50'tuką f/1.8 fix'ą už 300lt. Nežinau kuom, bet kažko mane traukia tas 50'tukas. Praktiškai žiūrint gal 18-55 IS universaliau, bet kaip dėl kokybės? Kuris? Nes kaina gaunasi tokia pati.
Pamačiau aš čia Kūdroje prie naujienų Pentax K2000. Paskaitinėjau. Iškart pažiūrėjau google, bet , kad jame irgi nieko nėra. Rado tik 4 puslapius....Informacijos dar nėra. Bet gal vertėtų palaukti, gal būtent tas Pentax ir bus tai ko ieškau?
Ką gi, jeigu jau perskaitėt visą mano postą, tai esu labai dėkingas. Tikiuosi sulauksiu ir pagalbos ;]
Ačiū
Iki


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 9 23 17:09      

pirk geriau iš manęs 30d Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 9 23 17:32      

Nesuprantu kodel toks nusistatymas pries naudotus. Naujas aiku yra naujas, bet asmeniskai buvau paemes ir naudotu puikiu varijantu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 9 23 17:32      

hideo rašo:
pirk geriau iš manęs 30d Smile

Tai ,kad naudotas :]


Odeon rašo:

Nesuprantu kodel toks nusistatymas pries naudotus. Naujas aiku yra naujas, bet asmeniskai buvau paemes ir naudotu puikiu varijantu


Pas mane jo nebuvo, kol nepasikalbėjau su krikšto tėvu.
Jis dirba dėstytoju ŠU. Veda ir paskaitas ir apie fotografiją.
Pats man sakė, kad pas jį ateina daug studentų klausti kokį pirkti. O būna ir daug tokių kurie perka naudotus, o poto gailisi. Greit sugenda ar dar kasnors.
Taiva, aš tiek žinau. Kažkaip nesinori nusipirkus naudotą, kad jis sugestų. O garantijų tai juk nėra jokių....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Audrius    2008 9 23 20:44      

nesutinku kad naudoti blogi, cia aisku kaip pataikysi ir kas juo naudojosi. pvz. jei vestuves fotkino tai reiketu but atsargiam. visada patikrink. gali ir gera daikta pamiti, naudosi ir vargo nematysi Smile

jei svarbu kokybe tai as asmeniskai i kitinius net neziureciau, bet cia kaip kieno poreikiai.

nesutinku kad NIkonai labai brangesni uz Canon
pvz. uz 2000lt. gali paimti Nikon d80 + f1.8/50mm. labai neblogas variantas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2008 9 23 21:30      

Supratau, kad jau nusprendei skaitmenini imt? Nes juostini gera galima nebrangiai nupirkt, o skirtuma i juosteles investuot...

Neziurek vien naujausiu modeliu. Neturi jie kazkokie "super patobulinti" lyginant su pareikais modeliais. Gera optika kainuoja nepriklausomai ar tai Nikon ar canon ar Pentax. Cia Pentax turi privaluma, kad dar gali ir senesnius objektyvus prisukti be papildomu navarotu.

Ar kitinis zoom ar fixas? Jei tikrai zinai ko nori ir zinai ka fotigrafuosi, tai tada fixas, jei fotigrafuosi "viska kas grazu" tai tada zoom, o fixa nusipirsi kai zinosi kokio reikia. Tuo labiau, kad daznai "tik body" ar "body+kit" kaina skiriasi neperdaugiausiai.

Jei kremti angliskai, tai daugelio fotiku aprasymus gali rast:

http://www.dpreview.com/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 9 23 22:18      

Audriau, kad Nikon ar Canon body kainos panašios, tai sutinku. Bet dėl optikos tai visiškai ne. Nikon yra brangesnė.
Dėl to naudoto, aš lygiai taip pat galvojau. Bet tie krikšto tėvo pasakymai irgi ne iš piršto laužti. O ir patart nori gerai.
Naudotą gal ir gerai būtų pirkti, dėl kainos. Bet garantijų tai 0. O jeigu suges po kelių dienų? Dar iš šitame puslapyje esančių skelbimų gal ir pirkčiau, bet iš kokio skelbiu.lt ar pan. tai neaišku ką gali nusipirkti...

_paukstukas, nuspręndžiau skaitmeninį. O juistinį tai žinau, kad nebrangiai galima nusipirkti, bet kažkaip... noriu skaitmenos :] Žinoma su juostiniu tikrai geriau yra mokintis fotografuoti... Iš bėdos turiu FED3 (atrodo taip vadinasi), bet kažkaip nekyla ranka man su juo fotografuoti.
Dėl tų naujų modelių ir patobulinimų, aš jų nesivaikau. Bet pirkdamas naują, gausi garantiją , kad veiks, o jeigu neveiks tai porą metų taisys uždyką...

Dėl to fix'o. Ką fotografuosiu - nežinau, tikriausiai "viską kas gražu" :] Kaip pavyzdį paėmus Canon 1000D su kit'iniu kainuoja 1999lt, bet kitinio 1699lt. taiva, tada gaunasi pasirinkimas, ar 18-55 kit'inis su stabilizatoriu, ar 50'tukas fixas. Dilema....
Nu bet reikia dabar nuspręsti pagrindinį klausimą - naujas ar naudotas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2008 9 24 12:48      

o apie nauja body ir naudota objektyva negalvojai?
Cannon kitini 18-55 buvau psiskolines pazaist. Nuomone labai nekokia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2008 9 24 13:51      

o apie nauja body ir naudota objektyva negalvojai?
Cannon kitini 18-55 buvau psiskolines pazaist. Nuomone labai nekokia.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 9 24 14:01      

Tiesą sakant ne. Net į galva tokia mintis neatėjo :/
Nors iš tiesų gal ir geras variantas.
O , kad Canon kit'iniai prasti tai ir aš turėjau pavyzdžių. Pažystamas nusipirko Canon 350D, tai kai pafotografavau, pamačiau kokios tragiško spalvos gaunasi su kit'iniu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 9 24 17:58      

Tai kaip ten su tuo Canon 1000D ? Turit kasnors, ar mėginot, čiupinėjot, kokios nuomonės?
Žinoma yra ir http://www.dpreview.com/ , bet noriu ir iš Jūsų išgirsti nuomonę :]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Povilas    2008 9 25 11:25      

sveikas. Dėl pačio body, tai turiu 400D ir galėčiau tik apie jį ką nors diletantiškai padėstyt, o apie tavo nusižiūrėtą 1000D daug rašo internets: http://www.cameralabs.com/reviews/Canon_EOS_1000D_Rebel_XS/

Minėjai jog jauti simpatiją 50mm f/1.8 fixui. Nežinau kuo ji grįsta, bet aš turiu tokį patį ir savo kokybe bei portretu piešimu jis perspjauna visus likusius (kit'inio išvis neužskaitau). Tik prasikeikiau kai reikėjo kelionėje tą 50 mm naudot ir lipt visur per tvoras, kad apimtų kokį malūną ar trobesį, bet portretų fotografijai tai jis tobulas turint omenyje kainą ~300 Lt.

Tai visai pritariu kažkieno čia minčiai, kad perki nusižiūrėtą naują body, o dėvėti objektyvai nėra tokia baisi rizika. Ir pradžioj su tuo 50 mm pasinaudojęs pajausi ko tau reikia iš objektyvo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas myntonas    2008 9 25 18:56      

Patarsiu universaliai. Už 2000 litų įsigysi 2000 litų vertą daiktą (kaina ir nusako kiek vidurkiškai toks daiktas yra vertinamas). Beliko apsispręsti, kokių savybių (funkcijų) daiktas tau reikalingas. Daikto naujumas dažniausiai nėra funkcinė charakteristika, nebent esi labai pasikėlęs arba labai jautriai reaguoji į galimai dažnesnį naudoto daikto gedimą arba netobulą išvaizdą. Jeigu žinotum savo poreikius kelis metus į priekį, galėtum išsirinkti optimalų
variantą, o nežinant - tenka rinktis vidutinišką (prastą) variantą. Taigi nesigraužk neteisingai išsirinkęs - tai natūralu. Sėkmės !


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą