Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Amm, padekit

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas cruxman    2008 8 26 20:51      

...ir arkliui aišku, kad už 50 Lt retas imsis remontuoti šitos senienos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2008 8 26 21:31      

Lietus Lietuvis rašo:
Sveiki. Na aš šiandien pagaliau gavau savo ilgai lauktą Zenita TTL, tik bandydamas jį pramankštinti kažkaip užstriginau užuolaidėles (tikriausiai taip vadinasi) ir dabar nebeveikia užraktas ir užuolaidėlės nebeprasisuka, nors ta "rankenėlė prasukti juosteliai veikia"... na nežinau ar pakankamai paaiškinau, bet manau kad jei kas susidūrė su panašia problema supras.


ir pas mane buvo tokia bėda, pas mečkauską nešiau, užraktą ir užuolaidėles už ~50lt paremontavo, dbr viskas veikia, bet vistiek retai kada paimu į rankas...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bernardas M    2008 8 27 0:41      

cruxman rašo:
Jo. Gali mest savo TTL per tvorą ir bėgt pirkt naujo.


Pries mesdamas pranesk man i PM- eisiu pasiimti. Seimyniniam Zenit ET buvo uzstriges uzraktas ir nutrukes uzuolaideliu itempejes.. Sutvarke. Ka jau ka, bet Zenit'us tvarko lengvai... Tiesa, klausimas kainos prasme Smile TTL'as ~50 lt tekainuoja.... Remontas panasiai tiek gali ir atsieit..

O del EOS 300V tai visgi rinkciausi Zenit'a. Mokymosi prasme uz ji geresnio nieko nerasi Smile Visgi 300 lt yra visgi nemazi pinigai.. Be to, Helios 44 yra tikrai zavus objektyvas (ne kokybe, bet fono suliejimu). Visgi Zeiss'o kopija...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas NeFotografas    2008 8 27 14:57      

delete

Paskutinį kartą redagavo NeFotografas, 2010 3 18 20:02 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 8 29 11:04      

Jeigu reikia turiu Zenit komplektą Smile Zenit 122, objektyvai, blendos, žiedai, blykstė... jei ką į PM Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą