Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon 40D mažojo ekranėlio bug'as

     

Pranešimas Jonas Juodčkis    2008 8 18 13:09      

Vakar nusipirkau 40D canon'a. Išėjau į lauką išbandyt pirkinį. Staiga pamačiau jog informaciniame(mažajame) ekranėlyje yra neaiški dėmė. Tai lyg koks šešėlis keistas šešėlis, kuris gerai matomas tik prie tam tikro kampo. Parėjus namo, pablogėjus apšvietimui (lauke buvo saulėta diena), to šešėlio nebematyti. Žodžiu pamaniau jog tai tikrai kažkoks šešėlis, nes matomas tik prie gero apšvietimo ir tik prie tam tikros fotoaparato padėties.
Šį reiškinį galite stebėti čia: http://www.wikiupload.com/download_page.php?id=53298

Beje ši dėmė yra labai nepastovi, t.y. ji gali būti blankesnė ar ryškesnė (nuo aplinkos apšvietimo priklauso).
Ar kas susidūrėte su šiuo fenomenu? Man žymiai palengvėtu jei kas nors paeksperimentuotu su savo Canon 40D ekranėliu prie stipraus apšvietimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 8 18 18:08      

matyt lcd ekranelis toj vietoj ispaustas arba smugi gaves buvo

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Juodčkis    2008 8 18 18:25      

hideo rašo:
matyt lcd ekranelis toj vietoj ispaustas arba smugi gaves buvo


O ar turi 40D? Nežinau, gal tu ir teisus, bet kaip tada paaiškinti kodėl šios dėmės nesimato prie vidutinio ir žemo apšvietimo lygio? Ir kraipant fotoaparatą ta dėmė taip pat keičia savo poziciją (nuo viršutinio ekrano kampo iki apatinio kampo). Jei įspausta būtį lcd matrica, manau turėtu da dėmė išlikti ir be šviesos, o ir nesikeistu vieta.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 8 19 9:52      

hehe Very Happy pas mane tas pats. as isvada padariau kad suspaudziau kur nors... Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 8 19 11:10      

em... o ta dėmė yra prie _stipraus aošvietimo_ ar prie _atviros saulės_? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 8 19 11:14      

ji tokia kaip NSO Very Happy nezinia kada atsiras Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Juodčkis    2008 8 19 16:43      

Gali nusiraminti, tavo išvada klaidinga. Jau žinau bent kelis žmones su ta pačia problema. Mano išvada- tai ne brokas ir ne gedimas, o tiesiog techninė savybė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 8 19 16:58      

pajuokausiu: gal stikliukas polerizacinis, beveik navarots Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 8 19 18:34      

Jonas Juodčkis rašo:
Gali nusiraminti, tavo išvada klaidinga. Jau žinau bent kelis žmones su ta pačia problema. Mano išvada- tai ne brokas ir ne gedimas, o tiesiog techninė savybė.


kaip sako - this is not a bug, this is a feature Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 8 19 22:20      

sako - these are not bugs, these are "random features" Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Kavaliauskas    2008 8 20 23:12      

Negazdink Very Happy vos i kelnias neprimeciau pamates toki baisu pranesima!!!!
Nu bus ji ar ne bet rezultatui nekenkia Razz
Manau nereik nervuotis ar jaudintis:)

P.S.

Mane erzina toks dalykas kai perziuri foto,
o LCD ekrano virsu uzima informacine juosta kurios neisjungsi Razz kai ir nera tu 3 coliu kai reikt ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vrm    2008 8 21 3:38      

taip, pas mane taip pat ta demele yra Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 8 21 19:34      

o dar kokiu nors minusu 40D turi?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Valius Kancleris    2008 8 21 23:16      

Man nepatinka 40D LCD ekranelio skiriamoji geba. Tik 230000 pikseliu. Sauni kadra, ir nesupranti issiplaukiojes jis ar ne. Nedetalus.
Tuo tarpu Nikon'e, berods tuo pats metu atsirade fotoaparatai buvo su ekranais 930000 pikseliu skiriamosios gebos ir svarbiausiai: jie net ne LCD ekraneliai, o VGA monitoriai su atskira vaizdo plokste. Taigi...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Kavaliauskas    2008 8 25 12:02      

Dar letas live view fokusavimas .sukadruoji,atveri veidrodi, sufokusuoji, uzverti veidrodi, eksponuoji.

Jo Nikonas turi gera LCD tik truksta TV plokstes ir satelitines antenos Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą