Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ka manot apie Canon PowerShot A590 IS?

     

Pranešimas M. Adam    2008 8 14 18:34      

Sveiki, kas ka manot apie Canon PowerShot A590 IS? Mano nuomone kokybes ir kainos balansas jo yra labai geras. Gal teko kam su juo fotkint? Koki ivaizdi paliko? As padariau uzsakyma gausiu tik pirmadieni si fotoaparata Very Happy man kai nuo sony p92 tai bus kaip mazas stebuklas kuri teks paciupinet Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas myntonas    2008 8 14 18:43      

Geras pasirinkimas, jeigu jau sumokėjai. Ir neklausyk tų, kurie sakys, jog yra geresnių, tik paklausk, kiek kainuoja tas geresnis !

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tiesiog Mistikas    2008 8 14 21:07      

na bereikalo klausi, jau uzsakius..
Smile
bet jei klausi.. tai vien ish techniniu ypatybiu, galiu pasakyti, jei tau iki 16 tai gal ir nieko, jei daugiau.. tai greit pritruks visko.. na, tai mano nuomone..
lcd, nekoks, filmavimo galimybe nekokia, sensorius jau mazas, nes dabar didesni eina, ish to isheina ir nuotrauku kokybe prasta.. na ish ties tai nelygu su kuo lyginsi.. jei lyginsi, tu triju metu senumo ar senesniais kompaktiniais aparatais, tai chia puikus, kiekvienai dienai tinkantis aparachiukas, jei lyginsi, su shiais metais gaminamais ar net praejusiais, tai jau vidutiniokas savo klaseje..
o jei lyginsi su.. toliau geriau ir nelyginti..

beje, ka tik pasiaishkinau, ir tau dar blogesnes naujienos.. tavo sony P92, nors ir buvo maziau navarotnas, ir maziau rankiniu nustatymu, t.y. beveik nebuvo, bet nuotrauku kokybe, pas ji buvo geresne.. na sensorius pas ji didesnis..
bet tu gi pati paklausei? ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 8 14 22:03      

puikus aparatas savo kelioniu ispudziam ar draugu vakareliams fiksuoti. Jei ruosiesi rimtai dometis fotografija butu buve geriau pradeti nuo paprasciausio veidrodinuko, bet manau ir su siuo aparatuku smagiai pafotografuosi, o jei pajusi, kad uzaugai- pasitaupius nusipirksi dslr, o si apraraciuka padovanosi mamai Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą