Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

roko naktys

     

Pranešimas Giedrius G    2008 8 04 9:08      

sveiki, gal kas buvot? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 8 04 10:41      

o prie ko čia fotografija? tokiom temom vieta "paplepėkim" skyrelyje..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas UTOPIA    2008 8 04 14:49      

as buvau ;DDD tik db atsigavau ;D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 8 04 14:55      

sorry, spaudžiau nauja tema pagrindiniam psl Wink UTOPIA, gal netyčia fotkių turi? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas UTOPIA    2008 8 04 15:35      

oj... nesiemiau fotiko Wink ne tam as ten vaziavau Wink)) tik neseniai atsigavau as po roknakciu Wink bet maciau daug kas su fotikais lakste Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 8 04 15:40      

tik neaišku ar iš kūdros Smile aš irgi neėmiau :/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žemė    2008 8 04 17:47      

buvau. nu ir?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2008 8 04 20:14      

nebuvau - blėkos "renginiams" uždėtas riebus banas (arba skersas) - kaip kam... Nx tokius "organizatorius"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2008 8 05 8:52      

as buvau, fotiką turėjau, kadrų padariau, vos fotiko nepamečiau , ar bus šedevrų pažiūrėsiu kai gryšiu po poros sav i islandiją Smile
keletą kadrų tiesa pagal "užsakymą" padariau reiks i emeilą nusiūst kaip ir pažadėjau.
Jei off topic tai sunervino organizacija, nes pridarė apsaugos žiedus netgi du, kad gink dieve savo alaus neisineštum, o patys tik kalnapilio brudelį turėjo, patvory puse festivalio gėrė, antra, kad mašinas turėjom palikt aikštelej ir pėdint su visais daiktais iki palatkių statymo vietos, nors vietos buvo belekiek, labai daug kas nusivylė lost paradise, dienos metu nebuvo jokių atrakcijų apart antros scenos, kurioj nelabai kas vyko, žmonių palyginus su plateliais tai gal ketvirtadalis tik, vieta iš vis mano manymu strategiškai nepatogi,nzn ar kitais metais vėl minsiu 400 kilų į viena galą vien dėl to koncerto..bliuzai mūsų hebrytės manymu daug labiau organizuotesni buvo ir vien faktas kad nereik kiekvieno niekalo eit iki mašinos kas kart po du šimtus metrų pirmyn atgal yra labai didelis pliusas
Nu tulikai tai buvo labai tvarkingai plaunami, net stebėjausi, turbut kadangi nedaug hebros spėjo apkuopti...

P.s. nelabai supratau dėl ko mes mokėjom už įvažiavimą po 30 lt, ir tuoj pat liepė už kelių metrų esančioj pievoj parkinti, kai kitoj pusėj šlakbaumo dykai galėjom statyt asfaltuotoj aikštelej arba aplinkinėsė gatvėse....


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą