Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

skriaudziama pelke...

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8, 9   10   11  

Pranešimas Adomas Svirskas    2008 7 23 15:40      

kas ka skriaudzia kur? what an EPIC pile of bollocks! Very Happy nereikia verkti o reikia fotografuoti, kritiskai ziureti i savo darbus ir netingeti paciam(iai) po pelke pabraidyti - didziausi verkikai per 2 men paraso 30 komentaru is kuriu puse "o ka, nepatinka mano foto, blin?" ar "lol" Smile pelkes aktyvumas priklauso nuo kiekvieno pelkinejancio. o del komentaru rasymo... kartais kai pamatai prierasa "be mazvaikisku/durnu komentaru, pleeeeaaase" prie nuotraukos, tai ir bijai prasizioti Smile drebanciom rankom siandien rasiau komentara su doze kritikos Very Happy

"kad jei ir balsuoja balsuoja pelkeje pelkiniai... jokiu pastabu" - dauguma musu bunam ir pelkiniais ir kudriniais - ismokim reaguoti sveikai i tai, kad ne visi musu sedevrus myli taip, kaip mes patys "mylim" Wink gero vakaro visiems Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas erikERXON    2008 7 24 17:21      

nezinau, as manau jau geriau fotografuoti ir buti neivertintam, nei listi i uzpakali be muilo ir buti kudros paziba.

kudra buvo sukurta fotografams burti ir bendruomenei kurti, dabar gi kudra patapo xebrantu susirinkimo vieta, kur zmones susirenka draugus patapsnoti, savimeile paglostyti ir pastatyti alaus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 7 24 17:27      

erikERXON rašo:
nezinau, as manau jau geriau fotografuoti ir buti neivertintam, nei listi i uzpakali be muilo ir buti kudros paziba.
...dabar gi kudra patapo xebrantu susirinkimo viena, kur zmones susirenka draugus patapsnoti, savimeile paglostyti ir pastatyti alaus.


Nieko naujo.Kiekvienoje bendruomenėje yra taip.Kiekvienas foto saitas tą turi.Kuo daugiau įvairiausių susitikimų,meet'ų ir t.t, tuo labiau balsuojama už žmogų, o ne už darbą Exclamation Tokia jau ta realybė.....
Užtat aš ir esu gamtos fotografas,nes ten vienišiams lengviau Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas erikERXON    2008 7 24 17:38      

Arūnas Eismantas rašo:

Nieko naujo.Kiekvienoje bendruomenėje yra taip.Kiekvienas foto saitas tą turi.Kuo daugiau įvairiausių susitikimų,meet'ų ir t.t, tuo labiau balsuojama už žmogų, o ne už darbą Exclamation Tokia jau ta realybė.....
Užtat aš ir esu gamtos fotografas,nes ten vienišiams lengviau Laughing



kaip sakoma RESPECT! neturiu nei ka prideti, nei ka atimti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liolik    2008 7 24 17:53      

Na... idomi sistema. reiskia norint prisijungt prie foto bendruomenes, reikia list nariams bei dalyviams i uzpakali, sypsotis ten, kur to reikia, susilaikyti bereiskiant savo nuomone, kad tik su kokiu *svarbiu* asmeniu nesusipjaut ir kitaip sokti pries kitus. o tada jau tave (bet nevisai tavo darbus) pastebes, ivertins ir suteiks ta statusa Smile) na bet... matyt tokia jau ta realybe.. tik ne visi turi tiems zaidimams laiko, deja.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 7 24 18:04      

[quote="Liolik"]Na... idomi sistema. reiskia norint prisijungt prie foto bendruomenes, reikia list nariams bei dalyviams i uzpakali, sypsotis ten, kur to reikia, susilaikyti bereiskiant savo nuomone, ..........

Taip yra faktiškai visur.Foto dedu daug kur ir puikiai matau situaciją Very HappyD
Aišku tikrai negalima tegti,kad visiškai "Š" foto pateikta "super nario" paklius į topus,bet balų surinks tikrai daugiau nei eilinio piliečio Smile
Kita pusė - vartotojų daug,nuomonių taip pat.Jei didumai patinka portretai,jie bet kokiu atveju kils aukščiau nei gėlytės ir gali būti atvirkščiai.
Paimkim,kad ir tą pačią pelkę - kokios foto iš ten pakliūva į kūdrą ? Ogi belekokios.Todėl,kad ten kaip niekur gerai veikia sistema -aš tau, o tu man.....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 7 24 18:09      

nesuprantu aš, kas čia per erezijos, nereikia niekam lyst niekur, nebent labai norisi...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 7 24 18:12      

Tik nereik verkslent, tikrai imanoma prasimust. Aisku, su pazintim viskas lengviau, bet neturint ju, darbai vertinami griesciau/kokybiskiau Smile kuriu toks budas lyst i siknas kartais sugeba ir neturedami ka parodyt pralyst. Laimingi tie kurie apsipatenkina tokiais bruksniukais Smile) jei jau taip rupi ivertinimai is salies paziurekit savo darbus, ar jie tinkami telksot tarp kategorijose esanciu nuotrauku, ir darykit isvadas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liolik    2008 7 24 18:23      

Arunai, labai gerbiu jusu nuomone ir sutinku su issakitom mintim Smile as tik mastau kaip gi naujokui su vidutinem nuotraukom kudroj isipaisyt. ne visi turi laisvo laiko daug komentuot, ne visi turi nuo koju verciancius kadrus. mastau kokios cia strategijos toliau laikytis.. na nes idejus cia savo darbus tenka i juos kritiskiau pasiziuret. klausimas kas gi toliau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 7 24 18:31      

[quote="Liolik"]Arunai, labai gerbiu jusu nuomone ir sutinku su issakitom mintim Smile as tik mastau kaip gi naujokui su vidutinem nuotraukom kudroj isipaisyt.

Labai paprastai - nuotraukas pagerinti nuo vidutinių iki gerų ! Smile
Pavartyk geriausias kūdros foto ir pamatysi,kad topuose yra visiškai naujokų..Vadinasi niekas jų taip neskriaudžia kaip daugumai atrodo Smile
Na gana plepėt,o tai kažkaip šiandien užsivedžiau Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 7 24 18:47      

[quote="Arūnas Eismantas"]
Liolik rašo:
Na... idomi sistema. reiskia norint prisijungt prie foto bendruomenes, reikia list nariams bei dalyviams i uzpakali, sypsotis ten, kur to reikia, susilaikyti bereiskiant savo nuomone, ..........

Taip yra faktiškai visur.Foto dedu daug kur ir puikiai matau situaciją Very HappyD
Aišku tikrai negalima tegti,kad visiškai "Š" foto pateikta "super nario" paklius į topus,bet balų surinks tikrai daugiau nei eilinio piliečio Smile
Kita pusė - vartotojų daug,nuomonių taip pat.Jei didumai patinka portretai,jie bet kokiu atveju kils aukščiau nei gėlytės ir gali būti atvirkščiai.
Paimkim,kad ir tą pačią pelkę - kokios foto iš ten pakliūva į kūdrą ? Ogi belekokios.Todėl,kad ten kaip niekur gerai veikia sistema -aš tau, o tu man.....


Mano manymu, perkelimas is naujoku i dalyvius NETURI buti mechaninis - uztenka to, kad mechaninis yra reitingavimas (na, jis kitoks ir negali buti). Jei paziureti i kandidatu sarasa http://fotokudra.lt/autoriai_kandidatai.php, tai ten tikrai yra kolegu kurie verti/os buti dalyviais. Dalyvio gi privalumas pagrindinis yra tas, mano akimis, kad galima laisviau experimentuoti su foto jas sukant per pelke dazniau nei viena foto per 24h.

Mechanizuoti visa si kudros procesa yra gana sunku, daug faktoriu ji itakoja, didzia dalimi "socialiniai", kuriuos apskritai sunku modeliuoti.

Del pelkes/kudros - niuansas, kuri izvelgiu yra toks, kad pelkes kadrus dazniau stebi publika fotografija suprantanti kiek buitiskiau/atvirukiskiau nei "meno istroskusios sielos" del to is pelkes staigiai issoka vizualiai dailus atvirukai "eye candy" nei kazkas su giliau paslepta mintim.

Dar vienas tobulintinas, mano manymu, momentas yra dejimu i kudra skaiciavimas - manau butu prasminga skaiciuoti 24h nuo tiesiogi dejimo "is virsaus" (kaip krepsinis cia jau gaunasi Wink ) i kudra o ne nuo paskutinio patalpinimo i pelke ar kadro "isplaukimo" is jos i kudra. Tai skatintu tureti viena "geresne" foto per diena kudrai ir leistu zaisti su pelke, experimentuoti, vertinti savo foto, tirti publikos skonius etc etc.

Prie to paties - butu gerai tureti galimybe perkelti foto is savo kudriniu ar pelkiniu darbu i savo privatu kampa - issaugant komentarus, taskus etc - kaip ir archyvas butu, nes juk visi nori tureti svaresni geresni kudros portfolio, taciau issaugoti foto su istorija taip pat neblogai.

Suprantu kad Adminui/M. cia butu papildomo darbo ir, kaip tos pat profesijos kolega, puikiai suprantu kad tam visada nera laiko Smile

O del sypsotis/lysti i ....... Manau kad kudra tera visuomenes atspindys.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas D.A.    2008 7 24 20:58      

nuosirdziai visus 8 psl. topiko perskaiciau Smile nesuprantu vieno dalyko..
cia vieni verkia, kad ju nevertina ir neturi kaip is pelkes islysti. negi yra toks milziniskas potraukis pakliuti i kudra ar dienos, ar savaites, ar desimtmecio topus?

o siaip kitas dalykas.. visur ir visuomet yra "seniu" bendruomene, kuri turi savo rata, kuri susitinka, paragauja skysciu, pabendrauja, pasibalsuoja ir sau turi geresniu privilegiju etc. labai pazystamas jausmas nes pats buvau "senis" kitoje, ne fotografijos, srityje Smile

ir pabaigai visiems "skriaudziamiems" - susikurkit savo ratuka, pasirodykit, pasibalsuokit, susitikit ir t.t. patikekit.. bus tikrai geriau negu cia skustis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nefotografė    2008 7 28 22:21      

Liolik puikiai suprantu tavo nepasitenkinima. Perziurejau tavo darbus ir manau, kad esi verta daugiau, nei su vaikais taskytis pelkeje. Taip cia, kaip maza respublika, kurioje yra visko, anarhijos, korupcijos, visko ko tik nori. Noreciau tau palinketi, kad uzsidetum storesni kaili ir nekreiptum demesio, daryk tai kas tau patinka ir nesitikek, kad ilipus i kudra kas nors pasikeis, yra ten daug nesklandumu. Manau ir pati supranti kokiu.
Liudna, kad sis portalas giminiu ir svogeriu krastas ir vertinamos asmenybes, o ne darbai (dazniausai ).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 7 30 14:06      

Nefotografė rašo:
Liolik puikiai suprantu tavo nepasitenkinima. Perziurejau tavo darbus ir manau, kad esi verta daugiau, nei su vaikais taskytis pelkeje. .

as taip nemanau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 7 30 14:42      

Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8, 9   10   11  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą