Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Užupyje – zaizras.net vaizdo ir garso projektas „GRA.NATOS“

     

Pranešimas Renginiai    2008 7 18 8:14      

Liepos 19 dieną, šeštadienį, 22val. Užupio meno inkubatorius praris savo vaikus ir jo viduje dėsis keistos reakcijos – susijungs fotoaparatu filmuoti vaizdai, mobiliuoju telefonu įrašytas garsas, išėjusios ir grįžusios fotografijos, gyva poezija bei šokis. Naują garso bei vaizdo projektą „GRA.NATOS“ pristatys idėjos autorius ir pagrindinis atlikėjas Darius Jurevičius.

„Garsai, įrašyti geriant su draugais alų, vaikštant po parkus, bendraujant su įvairiais žmonėmis, perkeliami i kitą aplinką. Ir nors jie sukelia prisiminimus, „dabar ir čia“ atgyja visai kita forma. Panašus procesas vyksta su vaizdo įrašu, tekstu ir fotografijomis“, - sako Darius Jurevičius, mėgstantis naudoti daiktus ne pagal tikrąją jų paskirtį.

Projektas „GRA.NATOS“ sujungs skirtingas išraiškos priemones ir ant vandens gyslos Vilnelės kranto įvyks šiuolaikinės vaizdo, garso, teksto ir šokio apeigos. Joms vadovaus fotografijų, video bei garso įrašų, tekstų autorius Darius Jurevičius, šiuolaikinio šokio choreografas Andrius Pulkauninkas bei vaizdo projekcijų specialistas Mindaugas Eglinskas.

Vieta -Užupio g. 2, kieme prie „Galeros“.

Daugiau informacijos apie projekto autorių:
www.zaizras.net
» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą