Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Del foto technikos pirkimo..

     

Pranešimas mv    2008 7 06 22:16      

Sveiki,
radau tokį skelbimą, kuris jau gyvuoja gan ilgą laikotarpį ir nuolat keičiasi ir pilnėja, ir norėčiau paklaust gal jus žinot kaip prasisuka pardavėjai su tokiomis kainomis? nelegaliai iš Amerikos tempia ar kaip?


Štai ir skelbimas: http://www.skelbiu.lt/3123002.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 7 06 22:25      

cia dar lyginant brangu, dabar apsimoka is UK imti, muitu ir papildomu mokesciu nera, plius svaras krites Smile o del garantijos tai jinai Europine Smile plius pora menesiu buvo Canon akcija - vadinama rebate tai dar 100 $ pigiau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Rupšys    2008 7 07 23:35      

man irgi kainos nustebino! Gal remontuoti? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Rupšys    2008 7 07 23:35      

man irgi kainos nustebino! Gal remontuoti? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomito    2008 7 07 23:42      

kiek su tuo zmogumi kalbejau tai jis tiesiogiai is atstovu perka, o ne is parduotuviu ir viska legaliai daro kiek supratau ir kiek jis sake.. o kainos tai cia nera labai mazos vidutines, galima dar pigiau rasti, kur jau nelegaliai tempia is jav, kur siuncia objektyva ir uzraso, kad kokia knyga

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2008 7 08 0:56      

O koks jums skirtumas iš kur tempia? Pirk jei kaina tinka ir naudok į sveikatą Smile
Aš būtent taip ir padariau ir galvos nesuku, kokiais keliais tas objektyvas keliavo....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mv    2008 7 08 9:34      

Zenonas Simaitis rašo:
O koks jums skirtumas iš kur tempia? Pirk jei kaina tinka ir naudok į sveikatą Smile
Aš būtent taip ir padariau ir galvos nesuku, kokiais keliais tas objektyvas keliavo....


žinai šiais laikais ir "butaforijų" būna, tai reikia domėtis viskuo apie produktą.. o po to ir sėdėsi su netikru objektyvu, kuris neturi pusės savybių ir busi išleidęs vėjais solidžią sumą..


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą