Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Paverkšlenimai dėl situacijos pelkėje

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Pranešimas Saulius    2008 7 05 22:03      

o kiek sugryzo ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VD    2008 7 05 23:09      

oi.nesamoniu skyrelis:) viska perziuret imanoma, viskas patenka i kudra kas reikia:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 7 05 23:53      

Kotryna Vasilkaitė rašo:
Daugmaž aišku, ačiū už dėmesį. Nepriimkit kvailų juokų už rimtus siūlymus. Finalinė statistika - šiandien iš pelkės išplaukė 3 nuotraukos, gal tiek tie pelkiniai ir verti, ką aš žinau.


žinai, atsakymas taip ir prašos:
patys kalti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jelena I.    2008 7 06 11:34      

Na kiek maciau tai vakar visai gerai kudros komanda padirbejo Smile aisku kad kas vakara sunku butu tai daryt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 7 06 12:12      

Jelena I. rašo:
Na kiek maciau tai vakar visai gerai kudros komanda padirbejo Smile aisku kad kas vakara sunku butu tai daryt.
komanda ganetinai didele kad naturaliai "pamainomis" gaunasi - vieni negali kiti gali ir atvirksciai. Viskas cia ok toj situacijoj.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ro Ba    2008 7 06 15:39      

bet pavyzdžiui mane labai pamalonina pravardė "pelkinis" visą vaikystę svajojau, o gyvenau ežere ir buvau ežerinis Smile
čil aut pypl Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2008 7 08 1:32      

Pafleiminsiu Smile
Pelkės naujus darbus aš asmeniškai užtrunku permesti akimis pusvalandis ryte, ir pusvalandis vakare plius minus...,o dėl to kad išėjo tik trys darbai, tai kaip skarbonke sakė, patys kalti, arba balsuoti patys tingit, arba darbai neverti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 7 08 22:14      

vel tas pats..nu nera ci ko verkslenti..jei foto gera ir islipa is tos pelkes greit..jei s... pridedat tai ir neislipa..
as asmeniskai pats kai tik bunu kudroj nueinu i pelke,isijungiu geriausias, ir kiek yra imanoma perkeliu i kudra,o jau ten tegul ir sprendzia-verta foto ar nea Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 7 09 12:52      

amen

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Prietema    2008 8 31 17:18      

Pasyvu pelkeje!Vyrai,moterys,berniukai,mergaites - aktyviau!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 9 02 23:52      

as dazniausiai perziuriu tik patikusias nuotraukas arba tos kurios patraukia aki del gerumo arba blogumo. nevertinu tokiu nuotrauku kuriu as nesuprantu. as taip pat sutinku kad iskirtinis darbas visada uzkliuna daugumai ir be problemu islipa is jos:) taip buna su beveik visais mano darbais (pasigyriau) bet kudroje jie uzmtomi troikemis ir tai zenklai kad darbas nera geras

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 9 03 11:23      

tai vis dar verkslenat...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 9 09 13:12      

Dangus rašo:
tai vis dar verkslenat...



ir gerai kad verkslena ....be asaru gi isdziutu ir pelke ir Kūdra Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Prietema    2008 9 11 1:26      

tai cia kalti ir patys kudros gyventoja i.idedi darba.ir sulauki 2-4musmirius ir 4-6 uogu. o perziureta 150 kartu. Dauguma nori,akd ju darbus vertintu,o patys nededa nei grybu/uogu,nei komentaru raso.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 9 11 7:43      

Del perziuros, tai uztenka refresh padaryti ir perziuros skaicius dideja. Cia nera ip filtracijos, tai tas skaicius ir ne rodiklis foto ivertinimui.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą