Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kur profesionaliai mokytis?

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Aurelija Vitkauskaitė    2008 3 23 10:46      

dzerinaldas lukosius rašo:
Pasakyk tu man,o mano mylimiausia destytoja dar ten,Trukanaite.Jeigu cia ta pati mokykla,turiu omeny VATMne VATM... nera Trukanaites...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 3 23 19:23      

gal kas eset girdejes apie latvijoje esanti...
(neprisimenu tiksliai pavadinimo) lyg ir instituta fotografijos??


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kaziuks    2008 3 23 20:10      

Aurelija Vitkauskaitė rašo:
dzerinaldas lukosius rašo:
Pasakyk tu man,o mano mylimiausia destytoja dar ten,Trukanaite.Jeigu cia ta pati mokykla,turiu omeny VATMne VATM... nera Trukanaites...o kur ji,ar senei jau nebedesto?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zeneka    2008 3 26 2:24      

Gintarė rašo:
Tačiau ten išmokys ne tik fotografijos, tačiau ir ekonomikos kursą didžiulį turėsi, darysi daug visokių laboratorinių darbų (chemija, fizika, elektrotechnika, braižyba, darysi daug nuotraukų rankiniu būdu) bei turėsi dėtis į galvą tokius dalykus kaip standartizacija, žmogaus ir gamtos sauga, prekybos pagrindai, žinoma bendrieji dalykai (matematika, lietuvių.....) ir t.t.


dalinai tiesa - yra fizikos (daugiausia tai, kas su foto siejasi), yra matematikos (tik pusmetis), yra truputi ekonomikos (is tikro - metai, bet laabai menkai ir lankyti nebutina).
visokiu minetu "standartizaciju, elektrotechniku, braižybu" per 3 mokymosi metus nei kvapo nebuvo.
del foto spausdinimo ir pan. - visiska tiesa - pakankamai daug laboratoriniu ir kitokiu darbu, kuriuos reikia daryti vietoje - ryskinti, spausdinti, retushuoti ir t.t. - jei yra potraukis tokiems dalykams, tai tas tikrai neatrodys sunku, jei nera - na, truputi pakentet kartais pravercia Smile
na ir, pagaliau atsirado (pakankamai neseniai) geru dalyku - visokios menu istorijos, menine ir reklamine fotografija, fotoiliustracija.

Citata:
Į paskaitas vaiksčioti būtina Smile

cia kaip susitarsi Wink

is tikro nera vsdk toks jau rojus, bet ir nera viskas ten blogai - jei netingi knysti visiems prota, gauni ziniu tiek, kiek nori. taciau, kad gautum tas zinias reikia tikrai nemazai pasistengti, nes bendra mase ten ateinanciu nieko nenori.

Citata:
Na, o jei nori meno, bei moki piešti, domiesi meno istorija, eksperimentuoji, darai ne reportažus o puoselėji savitą požiūrį į pasaulį- tada Vilniaus dailės akademija.

del savito poziurio in pasauli ir jo puoselejimo - drisciau abejoti, bo beveik visi bent kiek mastantys zmones, besimokydami vda skundziasi, jog juos privercia daryti is shudo miana, kreipiant demesi labiau ne i pacias foto, o i nnn kieki prie ju prirasytu lapu.[/quote]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 3 26 9:35      

zeneka rašo:
yra truputi ekonomikos (is tikro - metai, bet laabai menkai ir lankyti nebutina).


vat cia tai veltui. ekonomika (bent pagrindai) turi buti privaloma bet kokiose studijose - bent jau tam kad zmones uz visokius paxus nebalsuotu ir sugebetu suprasti elementarius principus, kurie veikia ju kasdienini gyvenima (iskatant fotografija!). cia panasiai kaip zinoti keliu eismo taisykles.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zeneka    2008 3 27 23:28      

del sito nesigincysiu, nors paxus isrenka ir tiek, kurie ekonomikoj 'gyvena' - cia priklauso labiau nuo mastymo budo, o ne nuo ziniu kiekio
bet del destymo - kai jo, kaip tokio isvis ner, o ir siaip naujos informacijos beveik nulis duodamas, tai neverta gaisti laiko.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 3 28 20:45      

o kartais paxai visokie-tai ne politologija?

nes ekonomika visai ne tokius dalykus nagrineja.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas a    2008 3 29 0:27      

o būtina laikyt dailės egzaminą jei fotografavimas eis kita linkme negu vestuvių, reportažų kūrimas. jeigu norimo darbo esmė būtų kurti kažka savo.

ir beje, laikant tą egzaminą, piešimas yra būtinas?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justė    2008 3 31 19:41      

Šiauliuose ir VDA piešimas būtinas. Kaip kitur nežinau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Monika Daukšaitė    2008 6 18 14:27      

sveiki o gal cia yra siuo metu studijuojanciu vda?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą