Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Antradienio susitikimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 23   24   25 ... 59   60   61  

Pranešimas Edita    2008 6 09 23:33      

Inga Jankauskaitė rašo:
Edita, kur gyveni? as su masinyte, galeciau bandyt prigriebt.


Smagu, kad tiek geranoriškų žmonių čia Smile
Žirmūnuose gyvenu. Parašysiu į dėžutę. Jau Mindaugas parašė, tad jei ne jis gal kuris nors iš jūsų galėsit prigriebti. Na, o jei ne - aš galiu ir atsinešti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 6 10 9:01      

Nu va susiruosiau ateiti ir ant cepelinu iskart pataikiau Very Happy Na kaip suprantu bus vis delto planas B - kugelis. Bet vat klausimas pas mane (gal nedaskaiciau kazkur ir jau rasei), Linai, ir cepelinams ir kugeliui reikia daugiau nei bulviu, ar visi draugiskai siausim i Mindaugo Maxima? Ir dar jeigu kugelis vis delto, ar turesi bleta kurioje kepti reikia (nes zmoniu kaip matau ne mazai), o jeigu cepelinai tai minimum kokiu dvieju puodu reikes dideliu. Turesi? ar ir tuos prigreibti reiketu kam nors Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 6 10 9:17      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Nu va susiruosiau ateiti ir ant cepelinu iskart pataikiau Very Happy Na kaip suprantu bus vis delto planas B - kugelis. Bet vat klausimas pas mane (gal nedaskaiciau kazkur ir jau rasei), Linai, ir cepelinams ir kugeliui reikia daugiau nei bulviu, ar visi draugiskai siausim i Mindaugo Maxima? Ir dar jeigu kugelis vis delto, ar turesi bleta kurioje kepti reikia (nes zmoniu kaip matau ne mazai), o jeigu cepelinai tai minimum kokiu dvieju puodu reikes dideliu. Turesi? ar ir tuos prigreibti reiketu kam nors Very Happy


Va, ir man šie klausimai kirba galvoje Smile Jau maniau - skambinsiu Linui, klausiu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 6 10 9:36      

Edita rašo:
Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Nu va susiruosiau ateiti ir ant cepelinu iskart pataikiau Very Happy Na kaip suprantu bus vis delto planas B - kugelis. Bet vat klausimas pas mane (gal nedaskaiciau kazkur ir jau rasei), Linai, ir cepelinams ir kugeliui reikia daugiau nei bulviu, ar visi draugiskai siausim i Mindaugo Maxima? Ir dar jeigu kugelis vis delto, ar turesi bleta kurioje kepti reikia (nes zmoniu kaip matau ne mazai), o jeigu cepelinai tai minimum kokiu dvieju puodu reikes dideliu. Turesi? ar ir tuos prigreibti reiketu kam nors Very Happy


Va, ir man šie klausimai kirba galvoje Smile Jau maniau - skambinsiu Linui, klausiu Smile


Linas sakė, kad tik lėkščių nėra daug. Įtariu, kad jų tikrai pritrūksim, nes žmonių, ko gero, bus nemažai Smile Bet juk galima vienkartinių nusipirkti. O su puodais ir kepimo skardom, manau, išsiversim Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 6 10 10:16      

Siandien kaip tik planavau atvykti i Galera pagaliau ir stai dar geriau Very Happy ant cepeliaku (kad ir kugelio) pataikyt pas Lina galima Very Happy Na jei spesiu viska susitvarkyt (o speti verta Very Happy) tai susitiksim prie galeros Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 6 10 10:47      

Ojjjj ,nusimato vakareeeeeeeelisssssssss ir Ignas busssss....Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 6 10 11:01      

Algimantas Snarskis rašo:
Ojjjj ,nusimato vakareeeeeeeelisssssssss ir Ignas busssss....Smile


Kažin, kiek Lino būstas žmonių gali sutalpinti???? Smile))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2008 6 10 11:52      

tilpsim tilpsim Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 6 10 12:12      

Algimantai, koks siltas pasveikinimas, uz ka cia mane jau sitaip? Very Happy Very Happy
Linai, o as didelis zmogus, ar tikrai tilpsim? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 6 10 12:13      

Bravo, Bravo, saunus zmogeliukai!!! mintimis busiu su jumis ir seiles varvinsiu Kaune tupedama Smile
nekantriai lauksiu nuotaikas atspindincio spalvindo foto reportaziuko!
Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2008 6 10 12:14      

su vaikais tikriausiai nepriimat? Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2008 6 10 12:28      

KristinaP rašo:
su vaikais tikriausiai nepriimat? Wink


priimam priimam Smile

na, gali tekti ir gana glaudžiai patupėt, bet manau čia nieko labai blogo. Stilius, žodžiu, studentiškas Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2008 6 10 12:29      

jeigu laiku apsidirbsiu, tai su sūnum gal prisijungčiau bent kuriam laikui Wink
jis muzikiniu fonu galėtų pabūti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VD    2008 6 10 12:38      

mmm..:}cepelinai.. ir dar kaiminystėje...:}
Gero vakaro Jums;]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 6 10 12:56      

Viktorija Daugvilaitė rašo:
mmm..:}cepelinai.. ir dar kaiminystėje...:}
Gero vakaro Jums;]

Bijau, kad su cepelinais nelabai susivartysim... Nebent Linas jau būtų bulvių išviręs ir sumalęs Smile
Bet kugelį tikrai privalom išsikepti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 23   24   25 ... 59   60   61  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą