Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Redagavimas planšečių pagalba

     

Pranešimas Algis Maslauskas    2008 5 23 11:49      

Sveiki, norėčiau išgirsti nuomonę kūdriečių, kurie redaguoja nuotraukas planšečių pagalba - ar daug patogiau/tiksliau/greičiau, ar verta įsigyti? Dėkoju.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 5 23 11:58      

Na su plansete as redaguoju dazniausiai portretus, nes galimybes didesnes su ja. Pradzioje labai nepatogu, bet veliau iprantama. Ateity galvoju apie Wacomo cintiq12wx, tik kaina truputi kandziojasi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algis Maslauskas    2008 5 23 12:21      

Jo, 2856 LT už Wacom cintiq 12wx brangoka (http://cgi.ebay.com/NEW-Wacom-CintiQ-12WX-12-Interactive-Pen-CINTIQ12WX_W0QQitemZ160240679800QQihZ006QQcategoryZ149987QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem)
Aš tai paprastesnę žiūriu Wacom Intuos 3, A4 formato ir kaina visai gera - apie 1200-1300 LT.
O su kokia dabar dirbi?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 5 23 12:25      

Nezinojau pradzioj ar man tos plansetes reikia, ar as tik labai noriu. Tai pabandumui nusipirkau bamboo wacomo. Nieko ten gero nera, bet kartais pravercia. Su cintiq noriu pasizaisti, gal kas paskolint nori? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 5 30 0:43      

Turiu planšetę (paprastą Trust'ą, A6), bet, nežinau, man neprireikė dar. Net ir tokį dalyką kaip nespalvotos nuotraukos pavertimą spalvota darau su pele (+ daug zoom'o :] ). Kažkaip su pele viską daryti patogiau, planšetę tik piešimui naudoju :]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 5 30 1:22      

viskas priklauso nuo iprociu. Su plansete reikia ismokti ir iprasti dirbti. Igudus viska galima padaryti daug tiksliau ir greiciau, bet tam reikia laiko, o kartais ir stipriu nervu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 5 30 10:54      

Vesta Bilinskaitė rašo:
Turiu planšetę (paprastą Trust'ą, A6), bet, nežinau, man neprireikė dar. Net ir tokį dalyką kaip nespalvotos nuotraukos pavertimą spalvota darau su pele (+ daug zoom'o :] ). Kažkaip su pele viską daryti patogiau, planšetę tik piešimui naudoju :]


Ooo, vertimas į JB yra pati pirmoji operacija, kurią reikia išmokt planšete daryt Smile))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 5 30 11:47      

Smile

o prie ko čia jis?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 5 30 12:58      

as taj levelius stumdau su wacom'uSmile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 5 30 14:46      

Aj, ne nuo to galo paskaičiau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 5 30 21:13      

Katik dovanu gavau Wacom Bamboo. Labai geras prietaiselis, tik patariu imt kuo didesne. Nes jei ekranas didelis tai A6 planshetes dydis tampa sudetingas darbui. Dar neteko daug su ja pasidarbuot bet pirmi ispudziai patys geriausi pakolkas Smile tik va minusas nebuvo kartu tvarkykles mac osx! ner teisybes lietuvoj Smile teko kreivai pirstais ja parsisiusti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 5 30 23:37      

Zoom: aha, nen uo to Very Happy

Mano Trust'as turbūt nėra labai jau pritaikytas rimtiems darbams, nes tikslumo nėra tiek, kiek pas kokį wacom'ą, bet, jo, 'tapyti' ir šiaip paišalioti gerai su juo :]


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą