Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kaip aš vos nesudirbau savo fotoaparato… (tikra istorija)

     

Pranešimas Gid    2008 5 13 19:05      

1 dalis.

Tai va. Neseniai pastebėjau, kad pas mane ant matricos atsirado dulkė. Kadangi žinojau, jog draugas turi tokią specialią pompą dulkėms nuo matricų pūsti, paprašiau, kad ir man ją paskolintų. Tai va, šiandien nuriedėjau į paskaitas ir tarpe tarp paskaitų ‘pūčiau’. Nesigavo… Maniau papūsiu stipriau… Taip pūstelėjau, kad pompos galu bakstelėjau į matricą… Nu ir ką… Įbrėžiau… nuo f/10 per patį nuotraukos vidurį mačiau didelį gražų ‘blyną’… Nesakysiu ką galvojau tą pusdienį. Keikiausi mintyse visais įmanomais keiksmažodžiais…

2 dalis (vėliau tą pačią dieną)

Grįžau namo, susiradau internete A. Mečkausko telefoną ir susitariau dėl susitikimo. Pirmas p. Mečkausko komentaras apie mano matricą buvo maždaug toks - tu gal Vilbroje buvai, kad ji tokia subraižyta… Apšalau… Po to prasidėjo valymo procedūra… NUVALIAU, pasakė. Maniau nuvalė ta nelemtą dulkę, bet pasirodo nuvalė mano įbrėžimą. Apsidžiaugiau lygiai taip pat, kaip dieną kai nusipirkau fotoaparatą ;D BET visada yra bet… Pasirodo ta nelemta dulkė buvo iš vidaus ir jos nuvalyti jam nepavyko. Jis patarė, kad nuneščiau fotoaparatą į garantinį remontą, sakė kadangi dulkė iš vidaus ne mano kaltė tai turi išvalyti nemokamai…

beje fotikas - Canon 40D

THE END.

ps. klaidų netaisiau;P


http://www.koksta.lt/archives/68


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 5 13 19:37      

Aha, pamenu tokius ir panašius košmarus kai su cyfra fotkinau. Daba dėl tokių dalykų galvos nebeskauda Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 5 14 0:57      

as kai nunesiau savo nuo dulkiu matrica isvalyt i Vilbra, tai meistras drebanciom rankom paeme fotika .... paziurejo ... ir sake, kad ne - nevalysim per brangus daiktas .... tai as nustebes paemiau atgal ji (gal ir gerai kad nevale) paskui pats issivaliau ....

Paskutinį kartą redagavo Ramūnas Blavaščiūnas, 2008 5 14 12:13 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 5 14 8:35      

o as palaukiau kol visa matrica apdulkes ir dabar gaunas menas su skaitmena.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Vaitkevičius    2008 5 14 10:29      

Dangus rašo:
o as palaukiau kol visa matrica apdulkes ir dabar gaunas menas su skaitmena.
klaidas issitaisyk. siuo atveju, kad butu visai tikslu, turi buti ne mEnas, o mIAnas Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 5 14 12:55      

Tada gaunas kaip juosta su ant didelio iso daryta Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Irmantas K.    2008 5 15 7:23      

Valausi pats , specialu limpanciu sepeteliu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 5 15 8:05      

as taj tik kitiniu fotkinu i niekad nekeiciu optikos,taj taip sprendziu sita beda:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 5 15 8:10      

As isvis nevalau Smile fotografijai priduoda grozio , paskui nereikia svarbiausiu detaliu pripaisiot Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą