| |
 |
1.
(2008 05 12 22:10)
gera babule
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 12 22:24)
pikta..
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 12 22:24)
topinė babytė bus
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 12 22:31)
ir babulia ir foto gerai pagyvene...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 12 22:35)
Simpatiška bobulė :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 12 22:36)
4> kazkol abejoju...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 12 22:44)
jau jai virš 90-ies...:)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 12 22:46)
pro ?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 12 22:48)
9>joo, profesionale...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 12 23:14)
o moterys visad grazios.
na kai nepiktos :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 12 23:21)
gera babulyte :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 13 07:28)
,,...matyti galima tik širdimi , svarbiausi dalykai akimis nematomi...,,
iš Mažojo princo
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 13 09:00)
odievemano
zemaites prototipas
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 13 13:49)
patraukė akį. piaaat
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 13 15:36)
bobulka...;)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 13 16:40)
nu fainulka
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 13 16:50)
kas čia?-Žemaitė ar Aukštaitė?Ar iš tikrųjų?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 13 18:29)
cia prof pozuotoja
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 13 21:41)
Oho. Undineles mociute :) Atspejau?
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 13 22:36)
Senaiu buvo geriau... Man patinka tos senos foto.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 14 14:39)
gerai, kad nuotrauka apkramtyta ir su škurke pereita, tik skarelę reikėjo priturbinti pagal laikmetį :))))))) +
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 15 09:41)
:)liux
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 15 18:31)
geras personažas :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 23 23:53)
labai tikros senutės portretas +5
|
|
| |