| |
 |
1.
(2008 05 10 16:06)
šitas geresnis :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 10 16:06)
kaip ten su tais bokstais? skristi virs vandes ir sumanyta ar kaip? :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 10 16:32)
duociau abiem po 5, bet neleidzia programa. Tada dukrai, tėvelis ir taip jų jau daug tur...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 10 16:35)
man programa leidžia tai padaryti :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 10 16:37)
t.y. parašiau 5, nes taip norėjau padaryti
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 10 16:43)
tie skraidantys padarai gražūs
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 10 17:15)
2/ matai, su tais bokstais taip jau gaunasi - kaip su vashkinemis figuromis - na nelimpa prie ju vanduo ir gana... ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 10 22:37)
fain 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 10 23:42)
Kaip siurrealistinį darbelį vertinu +5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 11 09:47)
gerai gaunasi..:)+5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 11 10:13)
Aciu visiems uz komentarus. Pastaruju darbeliu atlikimo technikai ir tikroviskumo ispudziui sudaryti neskirtas pernelyg didelis demesys del pacios idejos - siurrealistinio siuzeto, ryskiai dominuojanciu objektu, ju tarpusavio saveikos principu. Manipuliacinis primityvizmas yra siu darbu neatskiriama dalis :) Gero sekmadienio visiems!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 11 21:42)
kazkas naujo :) idomu.. neiprasta..
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 12 00:34)
Smagu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 12 13:59)
įdomu...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 13 21:30)
IV,V
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 15 22:42)
oooooo kazkas naujo netiketo, grazu+
|
|
| |