| |
 |
1.
(2008 05 10 13:35)
Puiki pasaka ,labai gerai !
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 10 13:38)
bendras ir labai vykęs :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 10 13:40)
arnoldai, neerzina svyranti pilis? :) Jei varpas vertikaliai kabetu - pamanyciau kad taip ir turi buti :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 10 13:50)
joooooooo
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 10 13:50)
Nu gi saunuoliai sakyciau ......
yra vienas dalykas, pasakysiu ji telefonu prie progos, netersiu cia eterio. Bet debiutas tikrai puikus ....
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 10 13:54)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 10 13:57)
5.Ramunai,tik viena tematai? :) malovato.pasakysiu tau kitus kada per shpageti laida
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 10 13:57)
gerai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 10 14:02)
7/ na ... dalykas vienas, o kiek to dalyko pasekmiu cia jau kiti skaiciai :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 10 14:04)
3/ geras pastebėjimas - tačiau gal kiek sutrikdyta pusiausvyra kartu su bendru kompoziciniu sprendimu ir yra šio darbo užuomina į nevisai realaus pasaulio tvarką.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 10 14:16)
5, 7/ beje - visas atlikimas, išskyrus mano foto fone, tai dukros rankų / PC darbelis.
Visos pastabos tikrai vertingos ir laukiamos :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 10 14:17)
Wau, kaip pasakiška!:)+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 10 14:24)
10/ na, tada tegu buna :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 10 14:24)
5/ a kodel daugiskaita? as kazko nezinau? ar cia 12 komentaras atitinka atsakyma i mano klausima? :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 10 14:25)
super ,pasakiškai :)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 10 14:59)
uhu - kokia pelėda parskrenda
kaip dukrai - tai puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 10 15:27)
Hmmmm..... keistas darbas... nlb
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 10 15:49)
fainai tikra pasaka :)). 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 11 09:46)
ohooo....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 11 11:36)
Aplodismentai ir dukrytei, ir tėveliui!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 11 21:42)
:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 17 14:04)
nerealiai, lyg iš kokių pasakų rojaus
|
|
| |