Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Semeliškių apylinkės, 2005

 
1. Marijus *Bružila    (2008 04 30 10:30)  
melsvumas grazhus,tinka tas shaltis prie to shalchio.nps?l?
 
 
2. kva    (2008 04 30 10:34)  
man irgi patinka melsvumas :)
 
 
3. Arnoldas Jurgaitis    (2008 04 30 10:35)  
1/ Fuji NPS 160
 
 
4. Arvydas Venclovas    (2008 04 30 11:04)  
...gražios formos...a melsvumas net braška...
 
 
5. Rūta Urbonaitė    (2008 04 30 11:07)  
Patinka jūsų gebėjimas paprastus dalykus pateikti žaviai :)
 
 
6. Little Miss Sunshine    (2008 04 30 11:13)  
Ojei.. Ir nebaisu fotopriemones trauktis tokiu oru.. :D Taip lakoniškai, man patinka.
 
 
7. Arnoldas Jurgaitis    (2008 04 30 11:16)  
6/ per koki 10-15min objektyvas sustingo ir tapo nedarbingu :)
 
 
8. R.P.R.    (2008 04 30 11:18)  
ojei net viskas traska nuo salcio.
 
 
9. RS    (2008 04 30 11:41)  
Oi koks sterilus saltis. Nesubtiliai subtilus. 55 + Isimegstinu.
PS. Nesupykit Arnoldai , kad pasinaudosiu kaip tribuna primindamas, kad siandien ,
balandzio 30, 12:45 kas negirdi tiesiogines radijo transliacijos, internetu
http://www.mazeikiuaidas.lt:8000/listen.pls
gali paklausyti unikalaus Algimanto su Snarskiu sveikinimo Blavasciunui gimtadienio proga.
Dar kart atsiprasau kad savo berniukiskoms isdaigoms ilipom i jusu smelio deze.
 
 
10. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2008 04 30 11:54)  
5
 
 
11. Mindaugas Buivydas    (2008 04 30 12:00)  
Patinka kompozicija ir atspalvis
 
 
12. Rolandas Butkevičius    (2008 04 30 12:57)  
Tikrai šaltai...
 
 
13. Mindaugas Bernatonis    (2008 04 30 13:08)  
5
 
 
14. Antanas M    (2008 04 30 13:12)  
4,5
 
 
15.    (2008 04 30 14:37)  
nuostabiai!
 
 
16. j.j.    (2008 04 30 17:33)  
Salta ir puiku!!!!
 
 
17. atseit    (2008 04 30 19:51)  
gražu
 
 
18. Hermis Preikštas    (2008 04 30 22:10)  
liuks
 
 
19. JP    (2008 04 30 22:16)  
čia reikia sakyti: COOL:)
 
 
20. jurga    (2008 04 30 23:34)  
paprasta, elegantiška ir tikrai šalta.
 
 
21. Einora Tamulytė    (2008 04 30 23:55)  
puikiai
 
 
22. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 01 00:05)  
ko tu mus salciais gasdini ? :-D
 
 
23. abracadabra    (2008 05 01 00:19)  
2005-tu ziema gal ta pati ziema kai Lietuvoj -30 ilga laika laikesi? ar tais metais ji ivyko? :)

P.S. "Anegdotas" is tos ziemos, veiksmas Rusijoj.
Skambutis biciuliui is Maskvos i Krasnodara (berods).
- Alio, kaip laikais? Kaip salciai pas jus?
- Aha, sveikas. Nu kaip cia pasakius, termometras -25C rodo.
- O, tai visai nieko pas jus, galima ir po miesta pasliauziot..
- Na nezinau - gatvej dar nebuvau..
 
 
24. abracadabra    (2008 05 01 00:21)  
pridursiu kad maskvoj -40C buvo pasieke kazkur :) Laidai elektros luzinejo nuo salcio :)
 
 
25. j.v    (2008 05 01 03:55)  
groozis..
 
 
26. O.S.    (2008 05 01 07:52)  
Kaip ziemiska cia :) dedu as savo 5 ir begu sildytis
 
 
27. ne.    (2008 05 01 21:54)  
oho kaip nerialu.
 
 

Gamta
Taškai: 90
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   2253
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
13205
301420
0002 3
(balsai vėluoja viena para)