| |
 |
1.
(2008 04 30 10:30)
melsvumas grazhus,tinka tas shaltis prie to shalchio.nps?l?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 30 10:34)
man irgi patinka melsvumas :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 30 10:35)
1/ Fuji NPS 160
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 30 11:04)
...gražios formos...a melsvumas net braška...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 30 11:07)
Patinka jūsų gebėjimas paprastus dalykus pateikti žaviai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 30 11:13)
Ojei.. Ir nebaisu fotopriemones trauktis tokiu oru.. :D Taip lakoniškai, man patinka.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 30 11:16)
6/ per koki 10-15min objektyvas sustingo ir tapo nedarbingu :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 30 11:18)
ojei net viskas traska nuo salcio.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 30 11:41)
Oi koks sterilus saltis. Nesubtiliai subtilus. 55 + Isimegstinu.
PS. Nesupykit Arnoldai , kad pasinaudosiu kaip tribuna primindamas, kad siandien ,
balandzio 30, 12:45 kas negirdi tiesiogines radijo transliacijos, internetu
http://www.mazeikiuaidas.lt:8000/listen.pls
gali paklausyti unikalaus Algimanto su Snarskiu sveikinimo Blavasciunui gimtadienio proga.
Dar kart atsiprasau kad savo berniukiskoms isdaigoms ilipom i jusu smelio deze.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 30 12:00)
Patinka kompozicija ir atspalvis
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 30 12:57)
Tikrai šaltai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 30 13:12)
4,5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 30 14:37)
nuostabiai!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 30 17:33)
Salta ir puiku!!!!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 30 19:51)
gražu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 30 22:10)
liuks
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 30 22:16)
čia reikia sakyti: COOL:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 30 23:34)
paprasta, elegantiška ir tikrai šalta.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 30 23:55)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 01 00:05)
ko tu mus salciais gasdini ? :-D
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 01 00:19)
2005-tu ziema gal ta pati ziema kai Lietuvoj -30 ilga laika laikesi? ar tais metais ji ivyko? :)
P.S. "Anegdotas" is tos ziemos, veiksmas Rusijoj.
Skambutis biciuliui is Maskvos i Krasnodara (berods).
- Alio, kaip laikais? Kaip salciai pas jus?
- Aha, sveikas. Nu kaip cia pasakius, termometras -25C rodo.
- O, tai visai nieko pas jus, galima ir po miesta pasliauziot..
- Na nezinau - gatvej dar nebuvau..
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 01 00:21)
pridursiu kad maskvoj -40C buvo pasieke kazkur :) Laidai elektros luzinejo nuo salcio :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 01 03:55)
groozis..
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 01 07:52)
Kaip ziemiska cia :) dedu as savo 5 ir begu sildytis
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 01 21:54)
oho kaip nerialu.
|
|
| |