| |
 |
1.
(2008 04 29 20:57)
neblogai :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 29 21:22)
tai jau tikrai, kad dingusi
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 29 21:38)
4,5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 29 22:06)
gerai, kad pasirįžai:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 29 22:06)
Visai man patinka :) gal dar pabandyciau nukirpti iki peties(daug nereikalingo seselio man), kur atsiranda sviesos trikampis ant smakro.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 29 22:10)
+4,5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 29 22:19)
5/ Gera mintis... Pabandysiu išsikirpti... Norėjau kirpti kad būtų tik kaklas, bet pabijojau, kad nesupras niekas :) Tad palikau kaip yra.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 29 22:24)
gal tikrai kirpt iki kvadrato kad tik tas kuno/tekejimas liktu. ir gal juodaibalta visdelto
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 29 22:30)
8/ ačiū labai. Bet turbūt dabar nelabai jau gražu būtų kažką keisti?... Žinosiu ateičiai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 30 00:00)
ma visai gražu, labai tinka juoda balta +5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 30 00:12)
labai idomiai!!!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 30 00:42)
ačiū visiems :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 30 03:43)
kazkaip smagiai ziuris,siektiek patobulinus butu jega :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 30 06:48)
...taip ir toliau Edita...liuks...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 30 08:14)
ryškumo trūksta tiek, kad negaliu rašyti aukščiausio balo. pilkoka. todėl 4,5.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 30 09:18)
Tikrai trūksta ryškumo. Tai mano pirmas blynas... Kaip visada... juk truputį prisvyla :))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 30 09:57)
17/ nepaisant to, visai nebloga pradžia..:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 30 11:24)
Gaila kad jau savo 5 daviau, duociau ir pataisytam variantui. Labai patinka seseliai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 30 12:30)
galėjai nekarpyti :))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 30 14:20)
galėtų būti šiek tiek kokybiškiau o pati idėja tos kūno linijos gerai:]
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 30 14:47)
Na va... Manau, tikrai galėtų būti kokybiškiau, nes šviesesnės vietos labai grūdėtos, lyg perdegusios. Taip pat gal šiek tiek ryškiau, nes toks jausmas, kad buvo ilgas išlaikymas ir modelis sukvepavo fotografijos metu ;] Pati mintis- labai gera. Už ją drąsiai rašyčiau +5, bet kadangi šiek tiek maišo techninė pusė- +4.5. Darbas vykęs ;]
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 30 14:56)
Mažiau to juodo šono norėtus
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 30 15:14)
23/ bandžiau mažiau. Tuomet arba lieka stačiakampis rėmas (negražiai) arba labai viskas apsikerpa... Ir visai nebeaišku, kas čia do daiktas yra :(( Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 30 15:58)
25/ nepyk ir dabar dar reik pagalvot kas cia ir ka tuom norejai pasakyt... o kaip dirba su kontrine sviesa meistrai gali zvilgtelt cia :http://www.photoline.ru/photo/1153427033
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 30 16:11)
25/ tikrai nėra ko pykti... Na, pradžioje buvo kiek kitokia nuotrauka... Manau, tuomet buvo aiškiau. Daugelio rekomendacijomis apkarpiau... Rezultatas matomas... :) Labai ačiū už nuorodą :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 30 16:20)
26/ na ir gerai, dirbkite- turit kurybini potenciala, o techniniu dalyku ismokstama
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 30 16:21)
p.s. apkirptas- geriau;)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 30 17:00)
kai mazyte pamaciau, pamaniau kad kopos kazkokios, siaip labai idomiai.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 30 17:12)
gerai- atspausk 1x1 m. kokybishka varijanta ir neshk i paroda... sekmes;)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 04 30 17:13)
aj- dar matricos dulke ant fono..
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 30 18:10)
29/ va, ką reiškia moters akis... Pradinė mintis ir buvo žmogaus kūną palyginti su gamtos vaizdiniais - kalnai, kalvos, lygumos ir t. t. Ačiū :)
30/ Nebeišspaudžiu aš jau tos kokybės... Kaip jau yra, taip... bet dėkui už pasiūlymą :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 04 30 18:15)
28/ turi omenyje - dar apkirpta? Gal bandei kirpti? Na, sau pasibandysiu, bet čia jau nebekeisiu nieko :)) Ir taip jau man išbandymas didžiulis :)
Ačiū visiems už gerą žodį, o už kritiką - dar didesnis AČIŪ :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 04 30 18:56)
matyta jau kažkur...
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 05 01 11:04)
žinai, šitas variantas (apkarpytas) geresnis, nei pradinis ;)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 05 01 11:24)
35/ žinai, man irgi, todėl ir įdėjau :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 05 01 14:07)
netikėtai gražus posūkis , sveikinu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 05 02 08:30)
Grazu... labai patiko.
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 05 02 16:03)
kompoziciskai gerai viskas deliojasi. tik kas kliuna tai kokybes stoka. cia speju irangos problema. arba cia iskropinta pakankamai daug. fotografei priekaistu sioj foto ner.
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 05 02 16:04)
kazko nuolaidus as siandien visiems :D. koki 10 foto i megstamiausiu sarasa isidejau. reik taisyt padeti :D. bet kuriuo atveju gero savaitgalio visiems. kadangi cia paskutine foto kuria aplankau sia savaite tad ir toki komentara suveliu. :). Edita tikiuos nesupyks. kaip matau ji labai miela moteris.
buenos tardes.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 05 04 19:47)
A,jo,norejau komentuoti ankschiau ta Darba ,bet kazhkur buvau dinges ,tai dbar rashau,eikite tuo keliu,kuno plastika,shviesos ir shesheliu zhaismas -neishsemiami...
Patiko,netiketas kampas...
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 05 04 20:05)
Nuoširdžiai dėkoju
|
|
| |