Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Gal man kiek neįprastas darbas, bet pasirįžau parodyti... Pradinį variantą apkirpau. Nesusilaikiau :)

 
1. Andrius Z    (2008 04 29 20:57)  
neblogai :)
 
 
2. Ramūnas L.    (2008 04 29 21:22)  
tai jau tikrai, kad dingusi
 
 
3. Hermis Preikštas    (2008 04 29 21:38)  
4,5
 
 
4. JP    (2008 04 29 22:06)  
gerai, kad pasirįžai:)
 
 
5. O.S.    (2008 04 29 22:06)  
Visai man patinka :) gal dar pabandyciau nukirpti iki peties(daug nereikalingo seselio man), kur atsiranda sviesos trikampis ant smakro.
 
 
6. Walldis    (2008 04 29 22:10)  
+4,5
 
 
7. Edita    (2008 04 29 22:19)  
5/ Gera mintis... Pabandysiu išsikirpti... Norėjau kirpti kad būtų tik kaklas, bet pabijojau, kad nesupras niekas :) Tad palikau kaip yra.
 
 
8. Sigitas Daščioras    (2008 04 29 22:24)  
gal tikrai kirpt iki kvadrato kad tik tas kuno/tekejimas liktu. ir gal juodaibalta visdelto
 
 
9. Edita    (2008 04 29 22:30)  
8/ ačiū labai. Bet turbūt dabar nelabai jau gražu būtų kažką keisti?... Žinosiu ateičiai...
 
 
10. Ilona Šernaitė    (2008 04 29 23:22)  
+
 
 
11. Ramūnas Snarskis    (2008 04 30 00:00)  
ma visai gražu, labai tinka juoda balta +5
 
 
12. Žemė    (2008 04 30 00:12)  
labai idomiai!!!
 
 
13. Edita    (2008 04 30 00:42)  
ačiū visiems :)
 
 
14. j.v    (2008 04 30 03:43)  
kazkaip smagiai ziuris,siektiek patobulinus butu jega :)
 
 
15. Romas    (2008 04 30 06:48)  
...taip ir toliau Edita...liuks...
 
 
16. Kristina Petrošių    (2008 04 30 08:14)  
ryškumo trūksta tiek, kad negaliu rašyti aukščiausio balo. pilkoka. todėl 4,5.
 
 
17. Edita    (2008 04 30 09:18)  
Tikrai trūksta ryškumo. Tai mano pirmas blynas... Kaip visada... juk truputį prisvyla :))
 
 
18. Kristina Petrošių    (2008 04 30 09:57)  
17/ nepaisant to, visai nebloga pradžia..:)
 
 
19. O.S.    (2008 04 30 11:24)  
Gaila kad jau savo 5 daviau, duociau ir pataisytam variantui. Labai patinka seseliai
 
 
20. Antanas M    (2008 04 30 12:30)  
galėjai nekarpyti :))
 
 
21. Monika Daukšaitė    (2008 04 30 14:20)  
galėtų būti šiek tiek kokybiškiau o pati idėja tos kūno linijos gerai:]
 
 
22. Gediminas Bieliauskas    (2008 04 30 14:47)  
Na va... Manau, tikrai galėtų būti kokybiškiau, nes šviesesnės vietos labai grūdėtos, lyg perdegusios. Taip pat gal šiek tiek ryškiau, nes toks jausmas, kad buvo ilgas išlaikymas ir modelis sukvepavo fotografijos metu ;] Pati mintis- labai gera. Už ją drąsiai rašyčiau +5, bet kadangi šiek tiek maišo techninė pusė- +4.5. Darbas vykęs ;]
 
 
23. Marius Axas    (2008 04 30 14:56)  
Mažiau to juodo šono norėtus
 
 
24. Edita    (2008 04 30 15:14)  
23/ bandžiau mažiau. Tuomet arba lieka stačiakampis rėmas (negražiai) arba labai viskas apsikerpa... Ir visai nebeaišku, kas čia do daiktas yra :(( Ačiū :)
 
 
25. Herkus    (2008 04 30 15:58)  
25/ nepyk ir dabar dar reik pagalvot kas cia ir ka tuom norejai pasakyt... o kaip dirba su kontrine sviesa meistrai gali zvilgtelt cia :http://www.photoline.ru/photo/1153427033
 
 
26. Edita    (2008 04 30 16:11)  
25/ tikrai nėra ko pykti... Na, pradžioje buvo kiek kitokia nuotrauka... Manau, tuomet buvo aiškiau. Daugelio rekomendacijomis apkarpiau... Rezultatas matomas... :) Labai ačiū už nuorodą :)
 
 
27. Herkus    (2008 04 30 16:20)  
26/ na ir gerai, dirbkite- turit kurybini potenciala, o techniniu dalyku ismokstama
 
 
28. Herkus    (2008 04 30 16:21)  
p.s. apkirptas- geriau;)
 
 
29. R.P.R.    (2008 04 30 17:00)  
kai mazyte pamaciau, pamaniau kad kopos kazkokios, siaip labai idomiai.
 
 
30. Sigitas Daščioras    (2008 04 30 17:12)  
gerai- atspausk 1x1 m. kokybishka varijanta ir neshk i paroda... sekmes;)
 
 
31. Sigitas Daščioras    (2008 04 30 17:13)  
aj- dar matricos dulke ant fono..
 
 
32. Edita    (2008 04 30 18:10)  
29/ va, ką reiškia moters akis... Pradinė mintis ir buvo žmogaus kūną palyginti su gamtos vaizdiniais - kalnai, kalvos, lygumos ir t. t. Ačiū :)
30/ Nebeišspaudžiu aš jau tos kokybės... Kaip jau yra, taip... bet dėkui už pasiūlymą :)
 
 
33. Edita    (2008 04 30 18:15)  
28/ turi omenyje - dar apkirpta? Gal bandei kirpti? Na, sau pasibandysiu, bet čia jau nebekeisiu nieko :)) Ir taip jau man išbandymas didžiulis :)

Ačiū visiems už gerą žodį, o už kritiką - dar didesnis AČIŪ :)
 
 
34. Mon Pen    (2008 04 30 18:56)  
matyta jau kažkur...
 
 
35. Ramūnas L.    (2008 05 01 11:04)  
žinai, šitas variantas (apkarpytas) geresnis, nei pradinis ;)
 
 
36. Edita    (2008 05 01 11:24)  
35/ žinai, man irgi, todėl ir įdėjau :)
 
 
37. Sau    (2008 05 01 14:07)  
netikėtai gražus posūkis , sveikinu
 
 
38. Lota    (2008 05 01 17:56)  
5
 
 
39. Roland    (2008 05 02 08:30)  
Grazu... labai patiko.
 
 
40. Dangus    (2008 05 02 16:03)  
kompoziciskai gerai viskas deliojasi. tik kas kliuna tai kokybes stoka. cia speju irangos problema. arba cia iskropinta pakankamai daug. fotografei priekaistu sioj foto ner.
 
 
41. Dangus    (2008 05 02 16:04)  
kazko nuolaidus as siandien visiems :D. koki 10 foto i megstamiausiu sarasa isidejau. reik taisyt padeti :D. bet kuriuo atveju gero savaitgalio visiems. kadangi cia paskutine foto kuria aplankau sia savaite tad ir toki komentara suveliu. :). Edita tikiuos nesupyks. kaip matau ji labai miela moteris.

buenos tardes.
 
 
42. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2008 05 03 12:27)  
+
 
 
43. Snaržas    (2008 05 04 19:47)  
A,jo,norejau komentuoti ankschiau ta Darba ,bet kazhkur buvau dinges ,tai dbar rashau,eikite tuo keliu,kuno plastika,shviesos ir shesheliu zhaismas -neishsemiami...
Patiko,netiketas kampas...
 
 
44. Edita    (2008 05 04 20:05)  
Nuoširdžiai dėkoju
 
 

Portretas
Taškai: 96
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   1967
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00121
401821
0012 2
(balsai vėluoja viena para)