| |
 |
1.
(2008 04 21 14:43)
Spalvos. Saltos, grynos. Kaip visad subtilu ir aki glostanciai.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 21 14:43)
spalvos labai pavasariskos. puiki kompozicija. taiklus pavadinimas.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 21 14:44)
vejas vandens pavirsium.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 21 14:45)
kilimai ,tu rimtai?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 21 14:52)
4. o taip. :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 21 14:52)
2,3) cha, kilimas romantika susirgo:)
į mėgstamas pasiimsiu... labai patiko
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 21 14:53)
man vis tik tas viduriukas kazkaip kliuna.. arba reikejo pavadinimo, kuris ji pateisintu..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 21 14:56)
6. nei tu mane zinai, nei kuo sergu nutuoki.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 21 15:02)
aha traukiasi, tik viduriukas liko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 21 15:03)
O tuo metu už mano nugaros dvi gervės pavasarį šventė viena į kitą besiglaustydamos...
Iš tolo jas pamatęs ir nuklydau į pievas pabraidyti...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 21 15:18)
Labai, labai ir dar kartą labai!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 21 16:15)
gerai..., kad atsitraukė :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 21 16:24)
o !!! spalvai atsirado :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 21 16:25)
nors tiek mažai tikros tokios ir teturėjom, kad šiek tiek ir gaila ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 21 16:30)
GeraYr
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 21 16:30)
bala pievoje :))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 21 16:43)
gerai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 21 17:10)
atsitraukimo pėdsakus malonu stebėt
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 21 19:41)
labai patinka
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 22 09:53)
medis čia centras~
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 22 13:21)
...nagi...tiesiog juntamas tas atsitraukimas... :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 22 14:02)
Puiki
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 22 14:03)
:)+
|
|
| |