Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. R.P.R.    (2008 04 11 22:09)  
salta ten.
 
 
2. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 11 22:18)  
Vos neparašiau, kad meluoji, atseit saulė vakaruose neteka, ale paskui gi žiū - beapsirinkąs buvau:))
 
 
3. Ramūnas L.    (2008 04 11 22:20)  
1/ LT žiemos dabar po -3 :)
2/ gerai, kad neapsirikai ;)
 
 
4. Knieža    (2008 04 11 22:22)  
būk :)
 
 
5. Antanas M    (2008 04 11 22:24)  
5
 
 
6. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 11 22:32)  
2/ kaži kas būt man buvę tuom atvejumi? :))
 
 
7. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 11 22:32)  
t.y. 3/
 
 
8. Knieža    (2008 04 11 22:32)  
trumpiausias tostas- būk :)
 
 
9. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 11 22:35)  
8/ tau statyt:)
 
 
10. Walldis    (2008 04 11 22:37)  
Nu gerai ...
 
 
11. Ramūnas L.    (2008 04 11 22:41)  
6/7/ būtum ėjęs be eilės parnešt :)
8/9/ būkit... 8/ laukiam parnešant... :)
 
 
12. Gedas    (2008 04 11 22:50)  
gerai tiltas,gerai,plaukt nereikia....:) +
 
 
13. Knieža    (2008 04 11 23:03)  
aš šen už triračio vairo, daugiau negaliu :)
 
 
14.    (2008 04 11 23:06)  
graži žiema, su ateinančiom kalėdom i s nastupajuščim...:{
 
 
15. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 11 23:09)  
13/ tai tik sulakstyk:))
 
 
16. Ramūnas L.    (2008 04 11 23:14)  
13/ ok tada, 14/15/ s roždėstvom :)
 
 
17. Genadij Januškevič    (2008 04 11 23:30)  
ojei grozis +5
 
 
18. Kęstutis Šimatonis    (2008 04 12 00:00)  
razvodnyje mosty SPB 5 ;)
 
 
19. Ramūnas L.    (2008 04 12 00:02)  
tak i bylo do rėkonstrukciji :)
 
 
20. Valentinas Pečininas    (2008 04 12 00:34)  
Turbut Kaunas :)+
 
 
21. snw    (2008 04 12 00:43)  
beveik antarkcida :)
 
 
22. aliute    (2008 04 12 01:08)  
Ziema anksti keltis... prie vandens... brrrrrr... :)
 
 
23. birute kurtinaitiene    (2008 04 12 07:12)  
turiu prieškarini gal reiks ideti....+5
 
 
24. Knieža    (2008 04 12 10:19)  
protingai, iki dvylikos ir liūli :)
 
 
25. Ramūnas L.    (2008 04 12 10:38)  
24/ iki 01:30 :)
 
 
26. Gintaras Vitulskis    (2008 04 12 11:21)  
ir vėl jau žiema?!:)))+
 
 
27. Edita    (2008 04 12 11:38)  
Graži buvo čia žiema :)
 
 
28. Snaržas    (2008 04 12 13:26)  
;-),kokiam che krashte....
 
 
29. Ramūnas L.    (2008 04 12 13:39)  
28/ Algimantai, savo akimis netikite, kad tai ne šiaurės ašigalis? :)
 
 
30. Juozuxas    (2008 04 12 14:33)  
grazu
 
 
31. Arūnas Eismantas    (2008 04 12 14:59)  
žiema,kurios beveik nebuvo :)
 
 
32. Rūta Urbonaitė    (2008 04 12 17:34)  
Paprasta, bet gražu :)
 
 
33. Romas Kanapeckas    (2008 04 12 21:52)  
Labai
 
 
34. Rolandas Butkevičius    (2008 04 12 22:50)  
Debesėliai taip dėkingai prasiskleidė, kad šviesos įleist Marijos žemėn, o ta šviesa Nemune atsispindėjo. O ten objektyvas jau tykojo, pagavo gražų kadrą. Fotografo matyt būta supratingo... Nesudrebėjo Ramūno ranka, paspaudė užrakto paleidimo svirtelę........
Kas išėjo - visi matot.
 
 
35. Ramūnas L.    (2008 04 12 22:54)  
34/ dėkui už pamąstymus :)
 
 
36. Vinile    (2008 04 13 00:00)  
graziai austa... :)
 
 
37. Vida    (2008 04 13 20:24)  
Ir sniegucio dar yra...;0
 
 
38. Elė S.    (2008 04 13 23:57)  
oj dažnai čia savo rytus sutikdavau.. gražu gi neišpasakytai :>
 
 
39. Mindaugas Bernatonis    (2008 04 14 08:38)  
34./ :)
 
 
40. Robis    (2008 04 14 10:34)  
liux.
 
 
41. Mindaugas Buivydas    (2008 04 14 10:36)  
Gražus kadras, gerai susitvarkyta su ekspozicija
 
 
42. alexx    (2008 04 14 14:05)  
saltukas jauciasi
 
 
43. Jonas Tučkus    (2008 04 14 16:44)  
Va ten kairiam apatiniam kampe būčiau besmegenį nulipdęs, bet ir tayp geray :)
 
 
44. Sau    (2008 04 14 17:20)  
Ramūnai ,slabodkės tiltas dabar apspistas padarėlių su oranžinėms striukelėmis, a jei tep saulei leidžiantis, kai daug oranžo ore a?....:))) tik truputį soc realizmas, bet jei kūrybiškai..?a :)))
 
 
45. Miau    (2008 04 14 21:49)  
++
 
 
46. Justinas Krisiūnas    (2008 04 14 22:52)  
5
 
 
47. O.S.    (2008 04 15 00:16)  
Pas mus pavasaris, o jus uzsaldit mus norit :( uz tai 4,5 :P
 
 
48. ordana bulkute    (2008 04 15 09:03)  
norėčau če pasivaikčioti
 
 
49. Andrius Z    (2008 04 15 16:35)  
+
 
 
50. Daiva Kielė    (2008 04 20 23:33)  
gražus rytas...:)
 
 
51. Donatas Guzevicius    (2008 05 11 18:51)  
Patinka Kaunas
 
 
52. Ramus    (2008 08 08 10:17)  
i megiamas Kauna :)
 
 

Miestas
Taškai: 84
Vidurkis: 4.47
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   1700
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
40007
600420
0001 1
(balsai vėluoja viena para)