| |
 |
1.
(2008 04 11 22:09)
salta ten.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 11 22:18)
Vos neparašiau, kad meluoji, atseit saulė vakaruose neteka, ale paskui gi žiū - beapsirinkąs buvau:))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 11 22:20)
1/ LT žiemos dabar po -3 :)
2/ gerai, kad neapsirikai ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 11 22:22)
būk :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 11 22:32)
2/ kaži kas būt man buvę tuom atvejumi? :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 11 22:32)
t.y. 3/
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 11 22:32)
trumpiausias tostas- būk :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 11 22:35)
8/ tau statyt:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 11 22:37)
Nu gerai ...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 11 22:41)
6/7/ būtum ėjęs be eilės parnešt :)
8/9/ būkit... 8/ laukiam parnešant... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 11 22:50)
gerai tiltas,gerai,plaukt nereikia....:) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 11 23:03)
aš šen už triračio vairo, daugiau negaliu :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 11 23:06)
graži žiema, su ateinančiom kalėdom i s nastupajuščim...:{
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 11 23:09)
13/ tai tik sulakstyk:))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 11 23:14)
13/ ok tada, 14/15/ s roždėstvom :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 11 23:30)
ojei grozis +5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 12 00:00)
razvodnyje mosty SPB 5 ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 12 00:02)
tak i bylo do rėkonstrukciji :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 12 00:34)
Turbut Kaunas :)+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 12 00:43)
beveik antarkcida :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 12 01:08)
Ziema anksti keltis... prie vandens... brrrrrr... :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 12 07:12)
turiu prieškarini gal reiks ideti....+5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 12 10:19)
protingai, iki dvylikos ir liūli :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 12 10:38)
24/ iki 01:30 :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 12 11:21)
ir vėl jau žiema?!:)))+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 12 11:38)
Graži buvo čia žiema :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 12 13:26)
;-),kokiam che krashte....
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 12 13:39)
28/ Algimantai, savo akimis netikite, kad tai ne šiaurės ašigalis? :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 12 14:33)
grazu
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 04 12 14:59)
žiema,kurios beveik nebuvo :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 12 17:34)
Paprasta, bet gražu :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 04 12 21:52)
Labai
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 04 12 22:50)
Debesėliai taip dėkingai prasiskleidė, kad šviesos įleist Marijos žemėn, o ta šviesa Nemune atsispindėjo. O ten objektyvas jau tykojo, pagavo gražų kadrą. Fotografo matyt būta supratingo... Nesudrebėjo Ramūno ranka, paspaudė užrakto paleidimo svirtelę........
Kas išėjo - visi matot.
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 04 12 22:54)
34/ dėkui už pamąstymus :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 04 13 00:00)
graziai austa... :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 04 13 20:24)
Ir sniegucio dar yra...;0
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 04 13 23:57)
oj dažnai čia savo rytus sutikdavau.. gražu gi neišpasakytai :>
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 04 14 08:38)
34./ :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 04 14 10:34)
liux.
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 04 14 10:36)
Gražus kadras, gerai susitvarkyta su ekspozicija
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 04 14 14:05)
saltukas jauciasi
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 04 14 16:44)
Va ten kairiam apatiniam kampe būčiau besmegenį nulipdęs, bet ir tayp geray :)
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 04 14 17:20)
Ramūnai ,slabodkės tiltas dabar apspistas padarėlių su oranžinėms striukelėmis, a jei tep saulei leidžiantis, kai daug oranžo ore a?....:))) tik truputį soc realizmas, bet jei kūrybiškai..?a :)))
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 04 14 21:49)
++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 04 15 00:16)
Pas mus pavasaris, o jus uzsaldit mus norit :( uz tai 4,5 :P
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 04 15 09:03)
norėčau če pasivaikčioti
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
50.
(2008 04 20 23:33)
gražus rytas...:)
|
|
| |
| |
 |
51.
(2008 05 11 18:51)
Patinka Kaunas
|
|
| |
| |
 |
52.
(2008 08 08 10:17)
i megiamas Kauna :)
|
|
| |