Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ėrimsum    (2008 04 10 01:00)  
Kokybiška nuotrauka, net rėmelio kaina matosi...
 
 
2. Inga Jankauskaitė    (2008 04 10 01:01)  
:D tikrai kokybiskesne nei ta remeliuose :)
 
 
3. Andrius Z    (2008 04 10 01:03)  
stiklines nepatinka apkarpytos..
 
 
4. Ėrimsum    (2008 04 10 01:05)  
Bet man žavu, kai taip realistiška.
 
 
5. Andrius Z    (2008 04 10 01:06)  
4/ o man nelabai :)
 
 
6. Inga Jankauskaitė    (2008 04 10 01:07)  
3/ cia reportazine foto fotkinta kone is po skverno.... :)
 
 
7. Andrius Z    (2008 04 10 01:08)  
6/ tai cia gal is tos parduotuves kazkokios??
 
 
8. Inga Jankauskaitė    (2008 04 10 01:09)  
aha... bet visgi auto - abieju fotkiu autore as :)
 
 
9. Andrius Z    (2008 04 10 01:10)  
tada suprantama..sakyciau idomus autoportretas :))
 
 
10. Kęstutis Šimatonis    (2008 04 10 01:11)  
atsakyta į temą pilnai
 
 
11. Inga Jankauskaitė    (2008 04 10 01:14)  
http://fotokudra.lt/files/I59147.jpg
 
 
12. abphoto    (2008 04 10 01:16)  
nuotraukos geros, ir net rėmeliai tokie jau visai nieko, nors šiaip rėmelių nemėgstu:))
 
 
13. VaRom    (2008 04 10 03:10)  
labai i tema! tikrai, kad nenorejai rodyti!!
 
 
14. abracadabra    (2008 04 10 03:56)  
Ingut, o ko bijojai rodyt? :)))
 
 
15.    (2008 04 10 06:22)  
che,cia ta pati tema pakartotinai paskelbta??
 
 
16. Rūta Urbonaitė    (2008 04 10 07:54)  
Geras, kaip taip padaryti? :)
 
 
17. Ramūnas L.    (2008 04 10 08:36)  
Topinis autoportretas ;)
 
 
18. Svetlana Batura    (2008 04 10 08:51)  
Kadravimas toks neblogas! :))))
 
 
19. Флагвамвчaйку    (2008 04 10 09:04)  
:)
 
 
20. Antanas M    (2008 04 10 09:15)  
liux
 
 
21. Edvinas Ciras    (2008 04 10 09:20)  
net 2 auto portretai :))
 
 
22. Snaržas    (2008 04 10 10:05)  
Nepazhistama Ingutes puse
 
 
23. Vilija Buivydė    (2008 04 10 10:40)  
kitokia temos interpretacija :)
 
 
24. Vinile    (2008 04 10 11:06)  
originalu... labai taikliai i tema!!! :)
 
 
25. Mindaugas Buivydas    (2008 04 10 11:30)  
:)
 
 
26.    (2008 04 10 12:06)  
oi tos vagystes! bet si karta labai i tema pasitarnavo foto :)
 
 
27. VV    (2008 04 10 12:39)  
taikliau į temą nė negalėjo būt
 
 
28. Vitas Zabita    (2008 04 10 13:20)  
patinka
 
 
29. Walldis    (2008 04 10 20:48)  
Jo ....laki fantazija ....
 
 
30. Inga Jankauskaitė    (2008 04 10 20:50)  
29/ kartais viska padiktuoja situacija ;)
 
 
31. SP    (2008 04 10 22:21)  
Puikiai isnaudota situacija!
 
 
32. Gedas    (2008 04 13 20:11)  
+5 Inga!
 
 
33. Valentinas Pečininas    (2008 04 13 22:41)  
++
 
 

Tema
Taškai: 76
Vidurkis: 4.36
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   2240
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00164
812414
1001 2
(balsai vėluoja viena para)