| |
 |
1.
(2008 04 10 01:00)
Kokybiška nuotrauka, net rėmelio kaina matosi...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 10 01:01)
:D tikrai kokybiskesne nei ta remeliuose :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 10 01:03)
stiklines nepatinka apkarpytos..
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 10 01:05)
Bet man žavu, kai taip realistiška.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 10 01:06)
4/ o man nelabai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 10 01:07)
3/ cia reportazine foto fotkinta kone is po skverno.... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 10 01:08)
6/ tai cia gal is tos parduotuves kazkokios??
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 10 01:09)
aha... bet visgi auto - abieju fotkiu autore as :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 10 01:10)
tada suprantama..sakyciau idomus autoportretas :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 10 01:11)
atsakyta į temą pilnai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 10 01:14)
http://fotokudra.lt/files/I59147.jpg
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 10 01:16)
nuotraukos geros, ir net rėmeliai tokie jau visai nieko, nors šiaip rėmelių nemėgstu:))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 10 03:10)
labai i tema! tikrai, kad nenorejai rodyti!!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 10 03:56)
Ingut, o ko bijojai rodyt? :)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 10 06:22)
che,cia ta pati tema pakartotinai paskelbta??
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 10 07:54)
Geras, kaip taip padaryti? :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 10 08:36)
Topinis autoportretas ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 10 08:51)
Kadravimas toks neblogas! :))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 10 09:04)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 10 09:15)
liux
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 10 09:20)
net 2 auto portretai :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 10 10:05)
Nepazhistama Ingutes puse
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 10 10:40)
kitokia temos interpretacija :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 10 11:06)
originalu... labai taikliai i tema!!! :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 10 11:30)
:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 10 12:06)
oi tos vagystes! bet si karta labai i tema pasitarnavo foto :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 10 12:39)
taikliau į temą nė negalėjo būt
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 10 13:20)
patinka
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 10 20:48)
Jo ....laki fantazija ....
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 04 10 20:50)
29/ kartais viska padiktuoja situacija ;)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 04 10 22:21)
Puikiai isnaudota situacija!
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 13 20:11)
+5 Inga!
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 04 13 22:41)
++
|
|
| |