Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

akrilas dr. 80x60

 
1. abracadabra    (2008 04 06 14:45)  
labai :) ir dar veza :)
 
 
2. Sigitas Daščioras    (2008 04 06 14:50)  
dekuj... tik priesh valanda nutepiau :)))
 
 
3. Linosz Kranowski    (2008 04 06 14:53)  
puikus social critic pavadinimas!
 
 
4. mažasis buda    (2008 04 06 14:56)  
ale nesuprantu,man akrilas dar blogiau uz guasa,nesitepa,nesimaiso...(tai kaipcia taip gaunasiii?)
 
 
5. Knieža    (2008 04 06 15:02)  
žolė :)
 
 
6. Mindaugas Kirstukas    (2008 04 06 15:05)  
Aguonos? :))
 
 
7. Sigitas Daščioras    (2008 04 06 15:07)  
4/ nusipirkau senukuose latvishko akrilinio lako ir gausiai skiedziu daza(dazai luvro) cia kaip lesiravimas gaunasi, nors man akrilas irgi neprieshirdies...
 
 
8. Sigitas Daščioras    (2008 04 06 15:08)  
6/ taipppp....
 
 
9. mažasis buda    (2008 04 06 15:09)  
nepriesiordies,bet ziuriu kazkaip labai jau taip kokybiskai nutapyta...
 
 
10. Sigitas Daščioras    (2008 04 06 15:11)  
9/ reikia paveikslo grupinei parodai... su aliejum nebespesiu :)))
 
 
11. K. M.    (2008 04 06 15:18)  
Dangus izulokas:))
 
 
12. R.P.R.    (2008 04 06 15:20)  
nuostabiai
 
 
13. mažasis buda    (2008 04 06 15:30)  
aisku.tada visteik saunu.;)
 
 
14. Sigitas Daščioras    (2008 04 06 15:32)  
11/ turejau problemu su dangum, ish pradziu padariau niuru, bet labai banaliai pasirode... taip geriau, tiek kompozicishkai, tiek emocishkai...
 
 
15. Juozuxas    (2008 04 06 17:33)  
+5 be zodziu
 
 
16. ne juras    (2008 04 06 18:59)  
gal meruno ir vieno uzteks :) 5
 
 
17. kilimas    (2008 04 07 10:11)  
liuks, primityviai, su nuotaika. 5 ir ant sienos. ;)
 
 
18. Vitas Zabita    (2008 04 07 17:43)  
is naturos?
 
 
19. Antanas M    (2008 04 07 20:39)  
aj kaip man patinka Meruuunas 5
 
 
20. Sigitas Daščioras    (2008 04 07 23:12)  
18/ turiu etiuda ish naturos...
 
 
21. Vitas Zabita    (2008 04 08 22:33)  
suprtatau.
 
 
22. Ramune \m/    (2008 04 08 23:30)  
grazu :)
 
 
23. Vinile    (2008 04 09 15:13)  
grazus aguonu laukas +
 
 
24. Kriste P.    (2008 04 12 11:36)  
aš čia galėčiau gyvent:)
 
 
25. Daiva Kielė    (2008 04 15 20:37)  
gražuma +
 
 
26. Darius Baltakys    (2008 04 19 01:56)  
įdomiai žiūrisi, visai kitaip nei originalas
 
 
27. Sigitas Daščioras    (2008 04 19 09:20)  
26/cia dar tas nebaigtas varijantas... reikes kada perfotkint ir pakeist...
 
 
28. Miau    (2008 04 20 09:58)  
gerai
 
 
29. Miau    (2008 04 20 09:58)  
kad be saules gal dar geriau
 
 
30. RS    (2008 05 01 22:59)  
Tik geltulys danguje nepatinka. Visa kita super. Pakadruoti, nukirpti virsaus :)
kad horizontas eitu per 1/3 nuo virsaus ir darbo pardavimo kaina paskelbt - 5 manau bus mazai :)
 
 
31. Edita    (2008 08 23 11:08)  
Nuostabu
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 91
Vidurkis: 4.84
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   3583
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00006
020217
0010 5
(balsai vėluoja viena para)