| |
 |
1.
(2008 03 31 14:21)
Kyokushin Karate meistras..+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 31 14:21)
grizta is darbo, masto apie alga :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 31 14:23)
labai susimastes :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 31 14:31)
ucitiel ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 31 14:31)
Portretas, manau, būtų pilnesnis, jei nebūtų to pavadinimo kairėje - būčiau jį nukadravęs. Bet gerai čia vidus žmogaus perteiktas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 31 14:46)
žvelgiantis savęsp
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 31 14:51)
įdomus personažas ;)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 31 15:05)
o man jis pasirodė ne ramus , o stipriai susimastęs :/
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 31 15:31)
Jis gal irgi fotografas?... :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 31 16:06)
gerai Vida +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 31 17:48)
man labai 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 31 18:05)
o kas pirsta nukando ? :)+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 31 18:07)
Tikras sensėjus. Vien už man egzotiško gymio veidą +5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 31 19:21)
„Kazkoks giliai ramus jis man pasirode... “ – nusistovėjęs...kaip geras vynas
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 31 20:31)
patiko ;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 31 20:56)
griežtas učitielius :))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 31 21:13)
Gerai +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 31 21:44)
prisižaidė su savo kindžalu :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 31 21:47)
bijau rentgeno, į jo vidų nesigilinsiu ...noriu manyti, kad stebį gaminamą sušį nelabai švariomis rankomis ir mąsto ar nebūtų galima įdėjus fugu mėsytės, parvežti mylimiesiems ir užsisvajojo kaip po to ilgai ir laimingai gyv...:)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 31 22:17)
but uzmates, kad fotografuoji, kitoj fotkej butu krumpliai pleistru apklijuoti... :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 31 22:37)
Čingischan
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 31 23:14)
Idomus tipazas:)) +
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 01 08:10)
Vida, kam pirštą nukandai? :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 01 11:51)
25/ sotus (Jonas) alkano (Vidos) neužjaučia... :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 04 16:03)
idomus dede ;)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 07 19:03)
su originalia barzda~
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 07 23:23)
Visai neblogai ....
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 05 23 20:01)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 07 08 00:39)
Vidai G, kuri uzmirso atsiprasyti uz viesus izeidimus fotokudroje. oj oj oj, geda! tai priminimas
|
|
| |