| |
 |
1.
(2007 03 06 08:39)
:) išraiškos geros :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 03 06 08:44)
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 03 06 09:45)
Negaliu ziurtet ir vertint...Ka tik siuntinys dingo.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 03 07 22:44)
...laiškas...lietuviškas...:-)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 03 08 15:54)
uz antra:) toks syzikas atrodo:)jega, sypsena visai dienai sukelta:) aciu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 04 25 20:04)
nerealiai :):):):):):):):) +5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 01 22:45)
piiitakas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 05 13:34)
priverte placiai nusisypsot :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 25 20:57)
jo, cia geras
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 12 20:12)
Super :) Į rojų :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 02 23:21)
geeeras, idėja tiesiog puiki
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 21 18:41)
:D Liuks. Puikios idėjos pas jumi :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 10 09:28)
išraiškos tai super...;) idėjų jum netrūksta ;)
|
|
| |