Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. VaRom    (2008 03 20 21:08)  
cool, gera serija gautusi jei sudetum is 6 tavo foto 1, 2 ir sita: pafotkinau medeli ir ismeciau pro langa...
 
 
2. JP    (2008 03 20 21:17)  
kažkaip kažkodėl patiko...
 
 
3. VaRom    (2008 03 20 21:22)  
bliomba, ka parasiau, ne "medeli", o "modeli" turi buti.
 
 
4. tendence    (2008 03 20 21:35)  
ir kaip čia dabar duoti 5 už modelio kankinimą?
 
 
5. Irmantas K.    (2008 03 20 21:40)  
ziauru , bet uz ta drasa duobeje +
 
 
6. UTOPIA    (2008 03 20 21:51)  
o dar sako, kad as kankinu ... pfff ;DDD ... sado mazo.. va cia tai joooo ;D kirvukas jau paruostas ;)
 
 
7. Vidas Černiauskas    (2008 03 20 22:08)  
oba:) geras.tik kirvukas cia man neftemu bisk
 
 
8. aliute    (2008 03 20 22:24)  
Nepatogiai guli :) O siaip faina.
 
 
9. Deivė    (2008 03 20 22:41)  
jo... :)) +
 
 
10. Mindūzas    (2008 03 20 23:01)  
bet ji šypsosi.
 
 
11. abphoto    (2008 03 21 00:24)  
Mindaugai, kas kam patinka: kam sado, o kam mazo:)
 
 
12. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 03 21 01:42)  
man tai panasu i prisipazinima meileje. super. Zmogaus organizmo galimybes neribotos :)
 
 
13. Dangus    (2008 03 21 08:30)  
cia tu taip galingai :). tikra meile.
 
 
14. Miau    (2008 03 21 09:02)  
o as durnė pagalvojau, kad ji tikrai vandenyje guli...
 
 
15. Mindaugas Bernatonis    (2008 03 21 09:48)  
ir vėl archeologai durniuoja?
 
 
16. a&a    (2008 03 21 10:11)  
14/ ji tikrai guli vandenyje, temperatura lauke kokie +2C, vandens temperaturos nematavome :)
 
 
17. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 03 21 12:18)  
vel uzbegau i svecius .... vis dar guli .... gal jau pabuciuok ir tepabunda grazuole :)
 
 
18. Antanas M    (2008 03 21 12:26)  
kažkas jau kojos pėdą nukirto :))
 
 
19. Altijus    (2008 03 21 13:17)  
Resursas isnaudotas,galima ismesti...
 
 
20. a&a    (2008 03 21 15:56)  
17/ vyraujant publikos nuomonei modeli uzkasti, spejam, Ramunai, turite pasleptu tikslu kam ja dar reiktu prikelti :)))
 
 
21. Daiva Kielė    (2008 03 21 16:02)  
oi....+
 
 
22.    (2008 03 21 17:53)  
toks jausmas kad jai smagu toj baloj :)))) veidas su sypsenele :) ideja super ir smagu kai zmones jas igyvendina
 
 
23. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 03 21 19:30)  
20/ Jei tik mano tikslai gali isgelbeti mergaites gyvybe - tada taip, as ju turiu :)
 
 
24. vakar vakare    (2008 03 21 23:34)  
Ar ji bent gyva ?
 
 
25. Gedas    (2008 03 21 23:38)  
gera!+
 
 
26. Флагвамвчaйку    (2008 03 25 19:35)  
KUR KRAUJAS?
 
 
27. Sigitas Daščioras    (2008 03 26 22:07)  
kashkas dar visai nebloga boba ishmete... :/
 
 
28. abracadabra    (2008 03 27 00:44)  
27/ griuvau po stalu ir voliojuos :)
 
 

Kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.45
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   2281
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10127
510813
0212 2
(balsai vėluoja viena para)