| |
 |
1.
(2008 03 20 21:08)
cool, gera serija gautusi jei sudetum is 6 tavo foto 1, 2 ir sita: pafotkinau medeli ir ismeciau pro langa...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 20 21:17)
kažkaip kažkodėl patiko...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 20 21:22)
bliomba, ka parasiau, ne "medeli", o "modeli" turi buti.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 20 21:35)
ir kaip čia dabar duoti 5 už modelio kankinimą?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 20 21:40)
ziauru , bet uz ta drasa duobeje +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 20 21:51)
o dar sako, kad as kankinu ... pfff ;DDD ... sado mazo.. va cia tai joooo ;D kirvukas jau paruostas ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 20 22:08)
oba:) geras.tik kirvukas cia man neftemu bisk
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 20 22:24)
Nepatogiai guli :) O siaip faina.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 20 22:41)
jo... :)) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 20 23:01)
bet ji šypsosi.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 21 00:24)
Mindaugai, kas kam patinka: kam sado, o kam mazo:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 21 01:42)
man tai panasu i prisipazinima meileje. super. Zmogaus organizmo galimybes neribotos :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 21 08:30)
cia tu taip galingai :). tikra meile.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 21 09:02)
o as durnė pagalvojau, kad ji tikrai vandenyje guli...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 21 09:48)
ir vėl archeologai durniuoja?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 21 10:11)
14/ ji tikrai guli vandenyje, temperatura lauke kokie +2C, vandens temperaturos nematavome :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 21 12:18)
vel uzbegau i svecius .... vis dar guli .... gal jau pabuciuok ir tepabunda grazuole :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 21 12:26)
kažkas jau kojos pėdą nukirto :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 21 13:17)
Resursas isnaudotas,galima ismesti...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 21 15:56)
17/ vyraujant publikos nuomonei modeli uzkasti, spejam, Ramunai, turite pasleptu tikslu kam ja dar reiktu prikelti :)))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 21 16:02)
oi....+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 21 17:53)
toks jausmas kad jai smagu toj baloj :)))) veidas su sypsenele :) ideja super ir smagu kai zmones jas igyvendina
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 21 19:30)
20/ Jei tik mano tikslai gali isgelbeti mergaites gyvybe - tada taip, as ju turiu :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 21 23:34)
Ar ji bent gyva ?
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 21 23:38)
gera!+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 25 19:35)
KUR KRAUJAS?
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 26 22:07)
kashkas dar visai nebloga boba ishmete... :/
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 27 00:44)
27/ griuvau po stalu ir voliojuos :)
|
|
| |