Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Su meile Klaipėdai, klaipėdiečiams ir jų svečiams. Su meile gimtajam miestui !!!

 
1. Darina L.    (2008 03 14 12:15)  
Pažįstamos vietos.. Patinka.
 
 
2. kilimas    (2008 03 14 12:16)  
dailiai paleta.
 
 
3. kilimas    (2008 03 14 12:16)  
palieta.
 
 
4. tomas stasevičius    (2008 03 14 12:21)  
nuotrauka man patinka bet miestus maisai!!!:) +
 
 
5. w.    (2008 03 14 12:22)  
4/ kodėl maišo? :) Klaipėda, gimtoji.. tik po vandeniu :)
 
 
6. Orlandas Butkus    (2008 03 14 12:26)  
4/ ;-)
 
 
7. Knieža    (2008 03 14 12:31)  
ar čia Marijampolėėė ? :)
 
 
8. Orlandas Butkus    (2008 03 14 12:31)  
7/ tikra tiesa !
 
 
9. Daiva Kielė    (2008 03 14 12:31)  
atspindžiai gerai :)+
 
 
10. Orlandas Butkus    (2008 03 14 12:32)  
8/ Apsirikau
Ligita Jūs teisi...
 
 
11. w.    (2008 03 14 12:39)  
10/ būtų keista, jei būčiau neteisi :)
 
 
12. Snaržas    (2008 03 14 14:11)  
Su meile mano jaunystes miestui+4.5
 
 
13. Petras T.    (2008 03 14 14:27)  
OrLandui Butkui
Už Klaipėdą su meile
+5
 
 
14. Ineta G    (2008 03 14 16:19)  
nu mane tai tokios foto veza, labai grazu +5 net nedvejojant, o dar spalvos kokios, liux
 
 
15. Mindaugas Buivydas    (2008 03 14 17:03)  
Spalvytės smagios
 
 
16. Walldis    (2008 03 14 18:09)  
liux ...5+
 
 
17. Jonas Balandis    (2008 03 14 18:41)  
JOOO geras +5
 
 
18. VV    (2008 03 14 18:46)  
ačiū, kad mūsų Klaipėdą taip dailiai:)
 
 
19. Snaržas    (2008 03 14 18:51)  
Nu ,bet vistiek hitrai kazhkaip turejai vartyti ,nes vaizdas toks koks ir realus ,tada atspindyje gautusi atvirkshchias ,tada tik fotoshopo pagalba sukai atgal...
 
 
20. Orlandas Butkus    (2008 03 14 18:59)  
19/ Apverčiau ir pasukau per šona photoshop pagalba - nes norėjau realaus Klaipėdos vaizdo - taip kaip būtų lieta akvarele, bet fotografija. Kaip tik šiandien šį darbą esu parsinešęs įrėmintą. Super vaizdelis.Sėdžiu prieš realų (popierinį) kūrinį ir negaliu atsidžiaugt ;-))))
 
 
21. Gediminas Bieliauskas    (2008 03 14 19:51)  
Nebestebina jau...
 
 
22. Romas Kanapeckas    (2008 03 14 20:06)  
Uz Klaipeda!!!!
 
 
23. Thomas Andrijauskas    (2008 03 14 20:19)  
kaip klaipedietis priglausiu siuos atspindzius prie megstamiausiu ;)
 
 
24. Vinile    (2008 03 14 20:20)  
grazuuu.....
 
 
25. Jonas Tučkus    (2008 03 14 20:43)  
normaliokas
 
 
26. Gedas    (2008 03 14 21:40)  
++++!
 
 
27. Vitas Zabita    (2008 03 14 22:04)  
:)
štatyvą naudok.
 
 
28. VaRom    (2008 03 15 01:49)  
jo, gerai cia padarei, grazios spalvos
 
 
29. Orlandas Butkus    (2008 03 15 06:59)  
27/ ;-)))
 
 
30. Irmantas K.    (2008 03 15 23:16)  
5
 
 

Miestas
Taškai: 78
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   3097
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01035
212512
0030 5
(balsai vėluoja viena para)