| |
 |
1.
(2008 03 14 12:15)
Pažįstamos vietos.. Patinka.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 14 12:16)
dailiai paleta.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 14 12:16)
palieta.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 14 12:21)
nuotrauka man patinka bet miestus maisai!!!:) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 14 12:22)
4/ kodėl maišo? :) Klaipėda, gimtoji.. tik po vandeniu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 14 12:26)
4/ ;-)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 14 12:31)
ar čia Marijampolėėė ? :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 14 12:31)
7/ tikra tiesa !
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 14 12:31)
atspindžiai gerai :)+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 14 12:32)
8/ Apsirikau
Ligita Jūs teisi...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 14 12:39)
10/ būtų keista, jei būčiau neteisi :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 14 14:11)
Su meile mano jaunystes miestui+4.5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 14 14:27)
OrLandui Butkui
Už Klaipėdą su meile
+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 14 16:19)
nu mane tai tokios foto veza, labai grazu +5 net nedvejojant, o dar spalvos kokios, liux
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 14 17:03)
Spalvytės smagios
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 14 18:09)
liux ...5+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 14 18:41)
JOOO geras +5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 14 18:46)
ačiū, kad mūsų Klaipėdą taip dailiai:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 14 18:51)
Nu ,bet vistiek hitrai kazhkaip turejai vartyti ,nes vaizdas toks koks ir realus ,tada atspindyje gautusi atvirkshchias ,tada tik fotoshopo pagalba sukai atgal...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 14 18:59)
19/ Apverčiau ir pasukau per šona photoshop pagalba - nes norėjau realaus Klaipėdos vaizdo - taip kaip būtų lieta akvarele, bet fotografija. Kaip tik šiandien šį darbą esu parsinešęs įrėmintą. Super vaizdelis.Sėdžiu prieš realų (popierinį) kūrinį ir negaliu atsidžiaugt ;-))))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 14 19:51)
Nebestebina jau...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 14 20:06)
Uz Klaipeda!!!!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 14 20:19)
kaip klaipedietis priglausiu siuos atspindzius prie megstamiausiu ;)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 14 20:20)
grazuuu.....
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 14 20:43)
normaliokas
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 14 21:40)
++++!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 14 22:04)
:)
štatyvą naudok.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 15 01:49)
jo, gerai cia padarei, grazios spalvos
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 15 06:59)
27/ ;-)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |