| |
 |
1.
(2008 03 13 17:55)
Daiva neik i šalį.........;)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 13 17:55)
barzdotasis :) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 13 17:55)
1/ Gedai...tai kur eiti... :))?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 13 17:56)
3> tiesiai //........................:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 13 17:57)
liuks batai:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 13 17:58)
5> čia "basanoškės" :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 13 18:18)
Gerulis
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 13 18:19)
Nu jo "basanoskes su lipuskem" labai prie kostiumo dera...;)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 13 18:21)
8.Vida, bet tai koks veidas..., na negalėjau praeiti pro šalį... :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 13 18:55)
klasishkas diedulia! :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 13 19:05)
geray aš čia užsimaskavęs... fig pažinsi... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 13 19:09)
11/ ...va turėjau įtarimą:)...nu niekur nuo Tučkaus nepabėgsi... :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 13 19:20)
akmenukus skaičiuoja:))) 5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 13 19:28)
gers aprėds :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 13 19:56)
11. tasai su purpuriniais marškinaičiais ?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 13 20:34)
13/ iš tikrųjų galvoju,kad iš tikrųjų anaskažką mąsto~
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 13 20:40)
Nu geras, kai maza pamaciau tai pagalvojau, kad zydas Izraelyje :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 13 20:44)
17/Rūta,o iš tikrųjų...tai :))?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 13 21:26)
daivos svajonių vaikinas :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 13 21:29)
žilabarzdis senelis
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 13 21:30)
19/Antanai ...o ką žinau gerą patarlę... :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 13 22:01)
Labai grazus pavadinimas...:)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 13 23:13)
tapkutės geray :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 14 00:13)
mielas diedukas... :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 14 01:42)
Tapu-tapu,krypu-krypu :))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 14 07:09)
!!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 14 10:28)
tik jis fotoaparata slepe uz nugaros ir nufotografavo tave is nugaros o tu is priekio:))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 14 16:30)
:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 14 18:04)
kailine papacha labai prie tapkiu tinka ... :))))
|
|
| |