| |
 |
1.
(2008 03 02 17:58)
Rytas kaime visad gražus būna:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 02 18:00)
GERA KŪDRA .... 555
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 02 18:01)
1/ Tu teisus ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 02 18:02)
2/ Čia ji prie dūminės pirtelės...ir žuvų yra
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 02 18:08)
Kažkuo patraukia :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 02 18:15)
Puikus kaimas ir darbas...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 02 18:29)
žavu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 02 18:50)
Orlandai žvejyba, kaimas... yra gerai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 02 18:51)
9/:-))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 02 19:02)
Graziai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 02 19:38)
oj, koks grazus rytas... ir kaimas... ir fotografija...! :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 02 20:09)
kaimiskas pienas, rukytos desros, lasiniai +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 02 20:36)
10/ bulbių, kepyro :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 02 21:02)
Labai miela fotografija. 5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 02 22:44)
nuostabu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 02 23:46)
...su obuoliais!!!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 03 10:48)
siandien graziu rytu prisiziurejau! ech! ir obuoliukai, nooooriu i kaima koki nors :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 03 14:53)
kaimukas labai gerai, ypac kai ji turi...;)+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 03 16:06)
Idiliskas, jaukus vaizdelis...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 03 16:08)
Žavu:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 03 21:44)
AČIŪ visiems už dėmesį šiai nuotraukai ;-)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 04 18:34)
Kaip iš paveikslo, natūralus kadras visom prasmėm +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 07 21:14)
Obuoliai guldo mane ant menčių. :)
|
|
| |