| |
 |
1.
(2008 02 08 21:12)
Čia vis ta pati kaimynė :?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 08 21:12)
aga
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 08 21:13)
Žavi
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 08 21:14)
nuostabi :)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 08 21:14)
:D +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 08 21:20)
ana su kailiniais, todel toks isplaukimas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 08 21:32)
toks įspūdis, kad su shopu dirbta prie veido, bet visiškai neliesta beržas ... už veidą +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 08 21:32)
+++
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 08 21:33)
gaila, kad aš neturiu tokių gražių kaimynių:(....:)))+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 08 21:42)
+++++
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 08 21:42)
...dailiai...
...patink kaip kadras suskirstytas...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 08 21:43)
uhhhh...+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 08 21:49)
1/ kaimynė
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 08 22:01)
smagiai ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 08 22:58)
siltai...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 08 23:32)
keistai žiūrisi,tarsi viename du skirtingi kadrai, ir truputi rusiškai, gal dėl to berželio 4.5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 09 08:32)
gražu
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 09 08:33)
16. ir man man berželiai labai patinka :)))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 09 10:36)
Kad tavo modelis nebutu piktas +4,5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 09 10:38)
ji ne pikta, ji ziuri net ne priekaistingai, gal mąsliai...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 09 12:57)
Kaimyne....grazuole...;)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 02 09 13:26)
nuotaika manau pagauta, tik gal del atlikimo galeciau pasigincyti:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 02 09 17:26)
dar neseniai buvo 53 taskai...nu nu, darbuokites klonai ir kloniukai...
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 02 09 17:41)
tu pribaigsi mane su rudom akim....
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 02 09 17:44)
gal ji pribaigs...
jau meta svori, pavasari galesi paeksperimentuot su ja,
bet nesitikek, kad bus lengva...
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 02 09 19:02)
Žudantis žvilgsnis - taip žiūrima į paryčiais sugrįžusį vyrą
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 02 09 19:23)
veido ryškesnio norėtusi,bet žavi 'kaimynka" :) +
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 02 09 20:17)
patiko 30/ komentaras :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 02 09 20:19)
sima, o tai jos tas zvilgsnis toks, del dietos ?! ;)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 02 09 20:25)
Marija, man tas zvilgsnis neatrodo lyg isbadejusios.., jis ilgesingas...
bet kiekvienam kitaip atrodo
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 02 09 20:33)
34. man tai ji primena tokį gerą seną filmą "Soliaris"
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 02 09 20:38)
:)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 02 09 22:50)
norisi kirpti kaire, o nukirpus sugriuna kadras :) nekirpti, tik visgi gal kaire per aktyvi
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 02 10 12:38)
Panele grazi,nesigincysiu,bet nesuprantu ar mes cia nuotrauka vertinam ar sia grazuole ? Vertinimai auksti,bet as prie ju neprisidedu ir is mandagumo nevertinsiu .Apskritai pradedu manyti (ziurint i siuos vertinimus sito darbo), kad nieko nesuprantu fotografijoje. :( O panele tikrai labai zavi. (tai kas nepatiko paciame darbe net neminesiu - tikslo nematau ) :(
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 02 10 12:47)
Paziurekite i salia "portretuose" Rasa G "Aleksas" (18) (kaip staigus pvz.) ir sulyginkite vertinimo taskus ir pacias nuotraukas kaip darbus ... . Tai gal cia draugai susirenka ir vieni kitiems taskus dalina ar as kazko nesuprantu? AS TIKRAI NIEKO NENORIU IZEISTI,TAI MANO SUBJEKTYVI NUOMONE,SORRY JAI KAM NEPATIKO.
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 02 10 13:00)
http://fotokudra.lt/img.php?img=64181&nav=aut&page=
jei jus pykstate, kad nelabai ivertinta sita jusu foto, kai ka as zinau, ji tokia buitine, nors ir labai kokybiska...tame ir cinkas, kad vertintoju skonis ne sabloniskas, ne visiems ta kokybe svarbiausia, gal kitam svarbiau pvz. žvilgsnio gelmė, o kas negerai, pati zinau, ypac bjauriai nusopintas smakras su lupom, daugiau nieko nedaryta.
o jei taip patiko Rasos 'Aleksas', tai padetumet penketa...
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 02 10 16:17)
40/ Gerbema Sima, as nepykstu,o diskutuoju,tam tokie puslapiai ir kuriami,kaip "kudra".Ir kalbejome mes butent apie jusu darba,o nepazystant zmogu itarineti, kad jis isizeides del kazko jam nepalankaus,dabar putojasi ir priekabiauja prie visu kitu darbu,maziausiai negrazu.
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 02 10 17:43)
puikus koloritas ir žvilgsnis~
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 02 10 17:50)
41>kad as lyg tai nesiputoju...
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 02 10 19:27)
kokia israiskinga mergina!!!! idealus modelis :)
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 02 12 19:09)
taip tikrai išraiškinga foto +
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 02 28 00:05)
Grazu +
|
|
| |