| |
 |
1.
(2008 01 26 08:49)
šitas lėktuvas, šitas lėktuvas, šitas lėktuvas.... Taip skaičiuodavau mašinas. AČIU
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 26 08:51)
Matyt labai daug lėktuvų :) gražiai +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 26 10:12)
Mąsto: vienas liektiuvas tėveliui, vienas liektiuvas mamytei, vienas liektiuvas, ne geliau du liektiuvai man... :) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 26 11:49)
1/ aš taip pat skaičiuodavau mašinas, įvairiai: pagal jų spalvą, pagal gabaritus, pagal tai kiek jų nuvažiuoja į vieną pusę ir į priešingą :) nors dabar nemėgstu matematikos :))) gražus vaikis labai jau natūrali išraiška :)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 26 12:25)
Nykstuku dienos :))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 26 12:39)
K.M zinau,kad kartojuos,bet sia norejau turet prie kitu.Galbut neilgam,bet paturet noris.. :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 26 13:52)
man ji atrodo labai vykusi;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 26 15:02)
... o as traukinio vagonus skaiciuodavau... :))) mielas mykstkas :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 26 15:27)
oj koks zvilgsnis +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 26 16:54)
dešine kirpčiau kad veidelis visiškai centre gautūsi... kad ir kaip - 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 26 18:23)
oi kaip man patinka! 5:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 26 19:46)
Gera vaiku būt: viską stebėt, viskuo stebėtis...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 26 20:17)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 27 01:24)
Toks susikaupęs....+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 27 09:36)
5 :-))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 27 09:41)
Viena varna,antra varna, trechia varna...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 01 27 12:29)
=] 5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 28 10:42)
nuostabus zvilgsnis... o praverta burnyte priduoda dar daugiau zavesio.. noreciau pamatyt spalvota.. labai... bet ir si be galo patinka :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 01 28 16:40)
Akys ir burna is nuostabos prasiverusi labai patinka. +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 02 01 03:47)
Grazus tas mazas didelis pasaulis.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 02 04 10:57)
koks simpatiškas nykštukas
|
|
| |