| |
 |
1.
(2008 01 19 21:50)
labai šlapias :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 19 21:52)
vaje, kokios nuotabios akytes :) na ka as cia, tiesiog graziai jauku :)
tik pyp negaliu vertinti :/
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 19 22:05)
adorable :) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 19 22:16)
tiesiog ziuri ir daugiau nieko nereikia... nieko kas papildytu, papuostu fotografija.. nes vaiko akys viska atskleidzia, papuosia ir pasako! nuostabu.... ir labai artima :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 19 22:21)
nicesness:)) labai grazus portretukas! +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 19 22:28)
Gražu +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 19 22:40)
Graži kompozicija rakursas geras ir nuotrauka labai puiki.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 19 22:41)
oo... ziurisi ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 19 22:45)
Labai gyva fotkė ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 19 22:57)
Grazus vaikas!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 19 22:59)
švelni nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 19 23:12)
skaidru, svaru, jauku, naivu ir rimta.Ir temine ir kokybes prasmemis! 5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 19 23:35)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 20 00:57)
foto su nuotaika.. :) man labai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 20 04:16)
nereali, man labai patiko, +++++++++++++++++
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 20 04:52)
labai nuotaikyngai! :) primine pingviniuka is multiko :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 20 10:35)
Svelniai taip ... +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 20 10:49)
be komentaru!!! :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 01 20 10:54)
be komentaru!!! :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 20 11:23)
Good one!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 01 20 13:23)
puiki :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 01 20 16:02)
shlapias,kaip katinas
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 01 20 17:07)
Nuostabiai slapias vaikiukas! 5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 01 20 18:21)
Super! Meilybė :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 01 21 12:23)
oi mamuk, aciu kad vis pradziugini savo darbais:) 5
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 01 21 17:01)
šis tai tikrai iš pieno plaukęs:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 01 21 17:39)
Dekui visiems komentavusiems ir balsavusiems!
Tik tie tylus trejetukai....na tikrai netylekit;) Negi taip blogai is tiesu? ;)))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 01 21 19:21)
Šlapias, bet laimingas:) +
|
|
| |