Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___




kad atneštas fotoaparatas mane nudžiugins labiau nei gėlės.
Fotografuota su Smena

 
1. Marijus *Bružila    (2007 12 21 15:06)  
:) aga.dovanokime moterims Smenas :)
 
 
2. Marijus *Bružila    (2007 12 21 15:06)  
+5 shkes
 
 
3. R.    (2007 12 21 15:07)  
o Smena šiaip man labai patinka. Portretams ypač :)
 
 
4. Marijus *Bružila    (2007 12 21 15:10)  
nu tai nepatiktu nefotkintum ja. ash neseniai viena smena sulauzhiau.ishardzhiau,nes idomu buvo pazhiureti ish ko padaryta. nu zhinok ish sprenzhinu ten cisokiu ir shaibuchiu aibes..
 
 
5. Svetlana Batura    (2007 12 21 15:11)  
Isskirtine serija!
Ruta, zaviuosi!
 
 
6. R.    (2007 12 21 15:11)  
Smenos greitai genda. Pliusas tas, kad nedaug kainuoja. Sugedus vienai gali sau leisti kitą :)
 
 
7. hideo    (2007 12 21 15:12)  
Pradžių pradžia?
labai liuks!
 
 
8. R.    (2007 12 21 15:14)  
hmmm, čia ne pradžia. viduriukas :))))
 
 
9.    (2007 12 21 15:15)  
Ruta, isgyvenau is naujo.... labiausiai patiko tas isplaukimas, neryskumas, drebejimas... man jis perteike visa esme, t.y. kaip pati tokioj busenoj maciau pasauli... nerealu!!!!!!! tik vyram nesuprast :D
 
 
10.    (2007 12 21 15:15)  
mmm...kazka labai primena :))
 
 
11. R.    (2007 12 21 15:17)  
Elenėle, smalsu ką primena :)
 
 
12. Svetlana Batura    (2007 12 21 15:17)  
9/ Vyrams sita serija turetu padeti suprast... pabandyti suprast :)
Viena emocionaliausiu mano matytu seriju!
 
 
13. Gedas    (2007 12 21 15:19)  
jausminga ir gera serija!!! +5
 
 
14. MP    (2007 12 21 15:24)  
ardziau jaunysteje viena Smena, tai ir liko isardyta. veliau ardziau zeiss objektyvus, rolleiflex ir leica kameras, viskas susidedavo be problemu, o va Smena... spyruoklytes tik pasklido i visas puses...
 
 
15. R.    (2007 12 21 15:26)  
:)) tie vyrai.... maniškis irgi vieną išardė :)))
 
 
16. j.v    (2007 12 21 15:28)  
:))na ir puiki serija!! as vis dar laukiu tos,kuri sakei y pelke tiesiai :))
 
 
17. kilimas    (2007 12 21 15:41)  
aplodismentai, kokia serija!
 
 
18. Marijus *Bružila    (2007 12 21 15:44)  
14.smena yra tobulesne,io tie tavo ishvardinti vidutinio proto aristokratui pritaikyti :PPPP
 
 
19. vladas    (2007 12 21 15:47)  
geras:) saunuolis tas tavo "jis" kad zinojo...
 
 
20. Kimono    (2007 12 21 16:02)  
oho... man tada ne fotikas galvoj buvo:))) ir prisimint tų buitinių detalių kažkodėl visai nesinori..
 
 
21. Dangus    (2007 12 21 16:03)  
matosi kad geliu tikrai nera :)
 
 
22. sillwio    (2007 12 21 16:10)  
emocionaliai. 5
 
 
23. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 12 21 16:16)  
labai pralinksmino pavadinimo pratesimas. Ziurejau i pirmaja nuotrauka ir galvojau, kas zinojo ... ka zinojo .... :)
grazios nuotraukos, saunuole.
tikiuosi pas jus viskas gerai....
 
 
24. Lukas Petrenka    (2007 12 21 16:20)  
super! bravo! :)
 
 
25. R.    (2007 12 21 16:23)  
ačiū Ramūnai už rūpestį :)
Čia iš archyvų. Vis neišdrįsdavau žvilgtelt iš arčiau į šiuos negatyvus. Man rodos dauguma pamanėt, kad čia prieš gimstant mažiui aš taip smaginausi :))) Tikrai ne. Čia buvo priverstinis poilsis. Tą didžiąją dieną mano vyras drebino rankas fotografuodamas. Ir gavosi tikrai puiki serija. Gal ir įkels. Bet kol kas dar negali dėti serijų.
 
 
26. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 12 21 16:27)  
niu ir saunu.... viskas gerai kas gerai baigiasi :)
 
 
27. Elzė Jasiukėnaitė    (2007 12 21 17:38)  
:)
 
 
28.    (2007 12 21 17:43)  
11/ pazistama patirtis tom paciom aplinkybem,stai ka primena :))
 
 
29. Kimono    (2007 12 21 17:49)  
nu bent tiek ramiau, kad ne pries gimdyma cia, nes sunkiai galiu isivaizduot moteri su fotiku tarp saremiu:DD
 
 
30. R.    (2007 12 21 17:53)  
:)))))))))) aš irgi sunkiai galiu tai įsivaizduot
 
 
31. Daiva Kielė    (2007 12 21 17:56)  
gera serija, +
 
 
32. Jonas Tučkus    (2007 12 21 19:39)  
geray
 
 
33. Darius Jurevičius    (2007 12 21 19:49)  
l.geraiiii
 
 
34. VV    (2007 12 21 19:55)  
šaunuolė, tu, Rūta:)
Ir aš bandžiau gimdyvę su fotiku įsivaizduot:) Gal ir aplengvintų kūrybinis polėkis sarėmių skausmus:))
 
 
35. Emilija    (2007 12 21 20:57)  
Oi, kokia nelaukta ir netikėta serija iš tavęs, bet labai puiki!
 
 
36. abphoto    (2007 12 21 21:15)  
tęsinys ruošiamas, aš tikiuos
 
 
37. Indre L.    (2007 12 21 23:16)  
Stipri serija. ! .
 
 
38. Alla Poletaeva    (2007 12 22 00:17)  
правильная серия
 
 

Serijos
Taškai: 77
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2449
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
002312
310111
2000 0
(balsai vėluoja viena para)