| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 19 01:22)
liux.bravo.5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 19 08:49)
įdomiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 19 10:46)
Ka ji čia turi?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 19 14:12)
per ryskus antras planas ir truputi kreivokas, o seip +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 19 18:10)
fainai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 19 20:56)
liux darbas !
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 19 21:19)
man manipuliacija visai nesižiūri. Paprasta nuotrauka gal būtų nieko.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 19 21:31)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 19 21:51)
13. studijinė steriliam baltam fone? man tikrai ne.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 19 22:30)
labai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 19 22:40)
teroriste
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 19 22:47)
aha, atpažinau Loisos autorę:) Nesu manipuliacijų ekspertė:), bet vėl mergaitė kybo - ji sau, o sudubliuotasis vaizdelis sau; kad bent jau pagrindą po kojom... kaip tau pačiai?:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 19 23:09)
Ir vel ta pati gana dazna klaida- fotografija vertinama tik pagal objekta, o ne pagal esme... juk butu cia koks krokodilas sumontuotas taigi butu su zemem sumaisyta...:( be vertinimo...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 26 00:34)
na man irgi pirmiausia ikrito i akis, kad kybo, o siaip visa kita man tikrai ziurisi mielai.
ir 19/ as bandau issivaizduot koki vaikina panasiai sustingusi ir zinok, man ta manipuliacija vistiek butu patikusi.
ir fonas man cia visai dera, nes merginos siluetas is to fono iskyla.
saunuole Jolanta!! po kojom seseli rimtesni uzdejus butum, buciau 5 daves, dabar tik 4.5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 26 08:18)
jegele
|
|
| |