Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Karina    (2007 12 17 07:42)  
labai kerinti nuotaika. dvelkia pasaka :) 5
 
 
2. Marijus *Bružila    (2007 12 17 08:42)  
sukomponuota prastai,shiaip puse velnio
 
 
3. Virga    (2007 12 17 08:48)  
tikra kalėdinė pasaka!
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2007 12 17 08:58)  
+
 
 
5. briedis miske    (2007 12 17 09:06)  
(2)apie laika,kompozicijai,nera kada galvoti.Vaiki,kaip tarakonai,laksto,kaip su veju...
 
 
6. abphoto    (2007 12 17 09:10)  
(5) neteisus, visada reik galvot, a kad kartais nepavyksta tai jau kitas reikalas
 
 
7. Jonas Tučkus    (2007 12 17 09:33)  
patikti
 
 
8. Svetlana Batura    (2007 12 17 09:34)  
o kaip kompas? Karpyt nemoka? ;)
As, pvz, nukirpciau is kaires ta berniuka ir gal siek tiek desinej svieseliu. Kvadratas su mergaite kairiajame apatiniame kadro kampe ziuretusi daug geriau!
 
 
9. Marijus *Bružila    (2007 12 17 09:47)  
5. kitaip pasakysiu tad/ kam tas virshus toje fotoje reikalingas?beje tai nepasiteisinimas,kad vaikai laksto.
 
 
10. Kriss    (2007 12 17 09:48)  
+
 
 
11.    (2007 12 17 09:51)  
super
 
 
12. Elzė Jasiukėnaitė    (2007 12 17 10:32)  
:)
 
 
13. Antanas Adamsas    (2007 12 17 11:22)  
supper
 
 
14. R.    (2007 12 17 11:26)  
o man labai patinka. tiek kerinti nuotaika, tiek pati kompozicija.
 
 
15. Minkštas debesėlis    (2007 12 17 11:27)  
kaip pasakoj
 
 
16. Daiva Kielė    (2007 12 17 16:58)  
patinka, +
 
 
17. briedis miske    (2007 12 17 17:11)  
asiu visiems,,tiesa(15),cia ir buvo renginys,kuris vadinosi PASAKA,labai minkshtai pataikete.
 
 
18. vladas    (2007 12 17 18:34)  
ech jei to personazo kaireje nebutu, briedi miske tai butu viena graziausiu foto...
 
 
19. Zenonas Urbonavičius    (2007 12 17 18:40)  
Šiaip vaikis kairėj gal ir netrukdo, viršų kirpčiau, bet foto patiko +
 
 
20. Gediminas Kudirka    (2007 12 17 19:07)  
Grazu!
 
 
21. hideo    (2007 12 17 19:14)  
oi, šita nereali visiškai!!
 
 
22. E.Freddi    (2007 12 17 20:05)  
Very nice shot, those back-illumined particles seem really like snow and they give a fully dreamy mood.
 
 
23. VV    (2007 12 17 20:16)  
dailiai prasišvietė sniegučiai; nuotaika įtraukia
 
 
24. Walldis    (2007 12 17 20:49)  
graziai su sviesa suzaista ....
 
 
25. Vitas Zabita    (2007 12 17 22:22)  
+
 
 
26. Miglute    (2007 12 17 22:39)  
grazu,labai patinka
 
 
27. Kimono    (2007 12 17 23:06)  
mintyse apsikarpau sia foto, o kai lieka tai, kas man atrodo butina - tada labai patinka:)
 
 
28. Vinile    (2007 12 17 23:09)  
lengvai, kalediskai... :)
 
 
29. briedis miske    (2007 12 17 23:28)  
(27),ash ja kelis kartus karpiau,man perdaug,nutoldavo,nuo temos:VAIKAI SU SNIEGU,tadanieko nebedariau,ir idejau tokia ,kokia pagavau.
 
 
30. dagile    (2007 12 18 00:03)  
stebuklingai taip :) +
 
 
31. j.v    (2007 12 18 02:41)  
as irgi prie ytrauktuju...labai jautriai..+
 
 
32. j_l    (2007 12 18 03:54)  
paprasta ir gražu.
 
 
33. Antanas M    (2007 12 22 11:10)  
labaj grej
 
 
34.    (2008 04 08 15:09)  
Wow, labai!!
 
 

Kita
Taškai: 94
Vidurkis: 4.64
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1913
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
003112
111311
0001 8
(balsai vėluoja viena para)