| |
 |
1.
(2007 12 17 07:42)
labai kerinti nuotaika. dvelkia pasaka :) 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 17 08:42)
sukomponuota prastai,shiaip puse velnio
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 17 08:48)
tikra kalėdinė pasaka!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 17 09:06)
(2)apie laika,kompozicijai,nera kada galvoti.Vaiki,kaip tarakonai,laksto,kaip su veju...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 17 09:10)
(5) neteisus, visada reik galvot, a kad kartais nepavyksta tai jau kitas reikalas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 17 09:33)
patikti
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 17 09:34)
o kaip kompas? Karpyt nemoka? ;)
As, pvz, nukirpciau is kaires ta berniuka ir gal siek tiek desinej svieseliu. Kvadratas su mergaite kairiajame apatiniame kadro kampe ziuretusi daug geriau!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 17 09:47)
5. kitaip pasakysiu tad/ kam tas virshus toje fotoje reikalingas?beje tai nepasiteisinimas,kad vaikai laksto.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 17 09:51)
super
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 17 10:32)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 17 11:22)
supper
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 17 11:26)
o man labai patinka. tiek kerinti nuotaika, tiek pati kompozicija.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 17 11:27)
kaip pasakoj
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 17 16:58)
patinka, +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 17 17:11)
asiu visiems,,tiesa(15),cia ir buvo renginys,kuris vadinosi PASAKA,labai minkshtai pataikete.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 17 18:34)
ech jei to personazo kaireje nebutu, briedi miske tai butu viena graziausiu foto...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 17 18:40)
Šiaip vaikis kairėj gal ir netrukdo, viršų kirpčiau, bet foto patiko +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 17 19:07)
Grazu!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 17 19:14)
oi, šita nereali visiškai!!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 17 20:05)
Very nice shot, those back-illumined particles seem really like snow and they give a fully dreamy mood.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 17 20:16)
dailiai prasišvietė sniegučiai; nuotaika įtraukia
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 17 20:49)
graziai su sviesa suzaista ....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 17 22:39)
grazu,labai patinka
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 17 23:06)
mintyse apsikarpau sia foto, o kai lieka tai, kas man atrodo butina - tada labai patinka:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 17 23:09)
lengvai, kalediskai... :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 17 23:28)
(27),ash ja kelis kartus karpiau,man perdaug,nutoldavo,nuo temos:VAIKAI SU SNIEGU,tadanieko nebedariau,ir idejau tokia ,kokia pagavau.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 18 00:03)
stebuklingai taip :) +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 12 18 02:41)
as irgi prie ytrauktuju...labai jautriai..+
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 12 18 03:54)
paprasta ir gražu.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2007 12 22 11:10)
labaj grej
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 04 08 15:09)
Wow, labai!!
|
|
| |