| |
 |
1.
(2007 12 03 21:13)
Vienisas ersketis...
5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 03 21:40)
...gražiai suveltas...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 03 21:52)
Kaip visad puikiai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 03 22:07)
priekyje zole..?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 03 22:27)
:)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 03 22:39)
5!, ir daugiau nebeištrinkit. Dėl šitokios žalios sugrįždavau erškėčio susirasti vėl ir vėl.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 03 22:51)
7/ mmm? :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 03 22:54)
nuostabu...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 04 08:52)
gazu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 04 09:12)
Aštriai išniręs iš blausumos... Paprasta ir gražu. +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 04 16:37)
dailiai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 05 14:03)
jis nuostabus su savo besiskleidzianciais ziedais
prilygstantis megickos nekaltybei
jis lyg uzburtas traukia zvilgsni ir rytais ir vakarais
kad visi turetume po vilti
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 04 12:58)
tvirtybes medis... :)
|
|
| |