| |
 |
1.
(2007 12 03 15:15)
grazhi
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 03 15:17)
slapia...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 03 15:18)
+5,smakro buvo galima daugiau :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 03 15:24)
gera, +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 03 15:24)
aik tu sau kaip šaltai, brrrrr, 5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 03 15:29)
liux
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 03 15:36)
:))++
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 03 15:43)
parodai Vanduo butu tike;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 03 16:27)
galvojau čia Arvydo :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 03 16:34)
JO, pamates ta pati pagalvojau...paisekeju turi :D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 03 16:52)
? ta prasme?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 03 16:55)
http://fotokudra.lt/up_vanduo2.php
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 03 16:57)
na, man ten panasumo kaip ir minimaliai.. bent jau fotografuota fiziskai tai tikrai kitaip.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 03 17:11)
++
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 03 17:12)
man patinka tokie ´darvai. ir tie burbuliukai ir akys labai graziai isejo.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 03 19:22)
geraa:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 03 19:47)
gerai :)
++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 03 20:32)
14/ dar kartą skaityti 10 komentarą :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 03 21:02)
:]
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 04 00:22)
:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 04 08:55)
as irgi pagalvojau iskart apie Arvydo nuotrauka:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 04 08:55)
graziai gavosi beje:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 04 14:17)
gera!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 05 16:34)
patinka patinka patinka =)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 13 22:36)
liux!!!+
|
|
| |