| |
 |
1.
(2007 12 03 12:57)
Linkiu Tau nepristigti gerų prisiminimų, kurie padės išgyventi sunkias akimirkas, paskutinę frazę pakeisčiau ...išgyventi iki Pavasario :))su Gimtadieniu :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 03 12:59)
zinoma ,svekinam!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 03 12:59)
prisidedu prie sveikinimu.linkiu sekmingu fotomedzhiokliu
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 03 13:06)
Arunai uz Jus ir Jusu suvius keliu kavos puodeli ;)...Daivute +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 03 13:07)
ziema ziemuze:)
sveikinam sveikinam:))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 03 13:14)
oje vaje...sentimentu srautas:) Arunui dar labai daug liko nesumedziotu paukshtuku....sekmes
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 03 13:30)
Wau,net nuraudau :) Ačiū už sveikinimus :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 03 13:38)
apžiūrėjau
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 03 14:15)
geros,
o Arūną jau pasveikinau :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 03 14:21)
9. Mindaugai, tai per daug sveikinimų tokia proga juk nebūna :))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 03 14:31)
Susibalamutinau, ar čia dar sykį sveikint Arūną, ar už seriją balsuot... Tad ir už tai, ir už tai :))+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 03 14:40)
11. ....tikrai tai sveikimas Arūnui...:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 03 15:52)
su gimtadieniu Eismantai :) negalima prie tokios dovanos neprisideti penketu :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 03 16:00)
su gimtadieniu, Arunai!
Sinoptikai numato -
Geliu puga dar bus,
O vakare 'uzgriaudes'
Sampaninis lietus...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 03 16:06)
Dar kartą visiems ačiū už palinkėjimus ir sveikinimus !
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 03 16:43)
Dar karta su gimtadieniu!!! :)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 03 19:05)
Pliusas už 2 ir 3 - už linijas ir tekstūras.
Jei tai būtų mano nuotraukos, 2 ir 3-ioje kompozicijos labui būčiau kilstelėjęs horizontą... :) Beje, gan ryškiai matosi JPEG artefaktai - tai padėtų išspręsti mažesnis nuotraukų dydis ar konservatyvesnės korekcijos PS.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 03 19:06)
Nuosirdziausiai prisijungiu prie visu sveikinimu Arunui !!!! .... taiklios akies ir nedrebancios rankos TAU !!!!
Malacius Daiva ....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 03 19:59)
prisidedam prie sveikinimu
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 03 20:07)
smagaus gimtadienio, Arunai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 03 21:09)
smagaus tortadienio:)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 03 22:01)
o kaip faina. SU
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 03 22:43)
prisijungiu prie sveikinimu :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 04 07:03)
Ačiū už sveikinimus :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 04 07:21)
,,Geriau vėliau negu niekados,,- pasakė žemaitis pavėlavęs į traukinį
SVEIKINU!
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 04 10:22)
Arunai keliu taure i tavo sveikata !!!!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 04 13:18)
Na,iš tiesų,kaip ir minėjo nr18;gražūs vaizdai būtent
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 05 09:54)
+++++
Prisijungiu prie visu sveikinimu !
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 12 06 09:48)
gerai cia! +
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 12 07 06:03)
Labai nuostabus vaizdai!+++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |