Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

...Arūnui Eismantui, jo Gimtadienio proga:)

 
1. Daiva Kielė    (2007 12 03 12:57)  
Linkiu Tau nepristigti gerų prisiminimų, kurie padės išgyventi sunkias akimirkas, paskutinę frazę pakeisčiau ...išgyventi iki Pavasario :))su Gimtadieniu :)
 
 
2. Raimondas Čekanauskas    (2007 12 03 12:59)  
zinoma ,svekinam!
 
 
3. Marijus *Bružila    (2007 12 03 12:59)  
prisidedu prie sveikinimu.linkiu sekmingu fotomedzhiokliu
 
 
4. Vida    (2007 12 03 13:06)  
Arunai uz Jus ir Jusu suvius keliu kavos puodeli ;)...Daivute +
 
 
5. Elzė Jasiukėnaitė    (2007 12 03 13:07)  
ziema ziemuze:)
sveikinam sveikinam:))
 
 
6. Linas Abukauskas    (2007 12 03 13:14)  
oje vaje...sentimentu srautas:) Arunui dar labai daug liko nesumedziotu paukshtuku....sekmes
 
 
7. Arūnas Eismantas    (2007 12 03 13:30)  
Wau,net nuraudau :) Ačiū už sveikinimus :)
 
 
8. Jonas Tučkus    (2007 12 03 13:38)  
apžiūrėjau
 
 
9. Mindaugas Dryža    (2007 12 03 14:15)  
geros,
o Arūną jau pasveikinau :)
 
 
10. Daiva Kielė    (2007 12 03 14:21)  
9. Mindaugai, tai per daug sveikinimų tokia proga juk nebūna :))
 
 
11. Rolandas Replevičius    (2007 12 03 14:31)  
Susibalamutinau, ar čia dar sykį sveikint Arūną, ar už seriją balsuot... Tad ir už tai, ir už tai :))+
 
 
12. Daiva Kielė    (2007 12 03 14:40)  
11. ....tikrai tai sveikimas Arūnui...:)
 
 
13.    (2007 12 03 15:52)  
su gimtadieniu Eismantai :) negalima prie tokios dovanos neprisideti penketu :))
 
 
14. Miau    (2007 12 03 16:00)  
su gimtadieniu, Arunai!
Sinoptikai numato -
Geliu puga dar bus,
O vakare 'uzgriaudes'
Sampaninis lietus...
 
 
15. Arūnas Eismantas    (2007 12 03 16:06)  
Dar kartą visiems ačiū už palinkėjimus ir sveikinimus !
 
 
16. birute kurtinaitiene    (2007 12 03 16:26)  
+
 
 
17. A. Povilenskas    (2007 12 03 16:43)  
Dar karta su gimtadieniu!!! :)))
 
 
18. Vytenis Pavalkis    (2007 12 03 19:05)  
Pliusas už 2 ir 3 - už linijas ir tekstūras.
Jei tai būtų mano nuotraukos, 2 ir 3-ioje kompozicijos labui būčiau kilstelėjęs horizontą... :) Beje, gan ryškiai matosi JPEG artefaktai - tai padėtų išspręsti mažesnis nuotraukų dydis ar konservatyvesnės korekcijos PS.
 
 
19. Walldis    (2007 12 03 19:06)  
Nuosirdziausiai prisijungiu prie visu sveikinimu Arunui !!!! .... taiklios akies ir nedrebancios rankos TAU !!!!
Malacius Daiva ....
 
 
20. Kęstutis Šimatonis    (2007 12 03 19:59)  
prisidedam prie sveikinimu
 
 
21. Dominykas Povilenskas    (2007 12 03 20:07)  
smagaus gimtadienio, Arunai :)
 
 
22. Xixiciuke    (2007 12 03 20:24)  
+
 
 
23. Arvydas Kupstys    (2007 12 03 21:09)  
smagaus tortadienio:)))
 
 
24. Antanas M    (2007 12 03 22:01)  
o kaip faina. SU
 
 
25. Vinile    (2007 12 03 22:43)  
prisijungiu prie sveikinimu :)
 
 
26. Arūnas Eismantas    (2007 12 04 07:03)  
Ačiū už sveikinimus :)
 
 
27. Petras T.    (2007 12 04 07:21)  
,,Geriau vėliau negu niekados,,- pasakė žemaitis pavėlavęs į traukinį
SVEIKINU!
 
 
28. Kriss    (2007 12 04 10:22)  
Arunai keliu taure i tavo sveikata !!!!
 
 
29. Algimantas Tirlikas    (2007 12 04 13:18)  
Na,iš tiesų,kaip ir minėjo nr18;gražūs vaizdai būtent
 
 
30. V.G.    (2007 12 05 09:54)  
+++++
Prisijungiu prie visu sveikinimu !
 
 
31. Gedas    (2007 12 06 09:48)  
gerai cia! +
 
 
32. SP    (2007 12 07 06:03)  
Labai nuostabus vaizdai!+++
 
 
33. Vygis    (2007 12 15 19:14)  
+
 
 

Serijos
Taškai: 77
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2639
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
11135
103412
0011 2
(balsai vėluoja viena para)