| |
 |
1.
(2007 11 13 09:11)
...ir labai sauniai! +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 11 13 09:11)
Ir kada gi tu miegi?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 11 13 09:23)
romantiska;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 11 13 09:38)
gal labiau tiktų visas šviesus fonas....
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 11 13 09:44)
šiandien pabandysiu ir su šviesiu fonu. Tuomet palyginsiu, kuri labiau patinka. Ačiū
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 11 13 10:10)
easy like sunday morning :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 11 13 10:18)
...gražu...a popieriuj tuo labjau!... :)
...bovijaus ir ašei su tokiu... nu tik skaitmeniškai... :)
http://www.photosight.ru/photo.php?photoid=1235469&ref=author
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 11 13 10:28)
MP :)
Arvydai, gražuolę orchidėją turit
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 11 13 10:30)
Pas mane namuose atrodo aštuonios orchidėjos auga :) Ir visos skirtingos :) Dabar kaip tik vėl skleidžiasi žiedai,gal reiks pabandyt fotografuot :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 11 13 10:34)
Mūsų tik 3, bet tik šioji kol kas žydi :)
Arūnai, laukiam nuotraukų :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 11 13 11:32)
tokiai lengvai nuotraukai noretusi vienalycio svelniai pilko fono.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 11 13 11:34)
patinka labai!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 11 13 11:42)
Ramūnai, jau juostelėje :) Kai baigsiu ir išryškinsiu parodysiu.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 11 13 12:17)
laukiam
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 11 13 13:01)
grazu
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 11 13 14:30)
gražu, lauksiu naujo varianto :)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 11 13 14:44)
kazkuo paperka :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 11 13 17:30)
Taip lengvai :)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 11 13 21:28)
man per smarkiai kontrastingas antras planas. 4,5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 11 14 01:04)
As taip pat lauksiu vienspalvio fono :) +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 11 14 01:24)
O as nekeisciau fono..Man ramybe aplink pakvipo
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 11 17 21:51)
perfotografavau su tolygiu fonu. Bet man nesižiūri. Šita vistiek mielesnė.
O galbūt nesižiūri todėl, kad man antrą kartą tas pats nesigauna.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 19 21:37)
elegantiska, grakstu.. o tamsa antram plane tik pabrezia jos trapuma...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 28 20:23)
Butent! grakstu, sitas zodis beprotiskai tinka siai fotografijai :)
|
|
| |