Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___




Vienas iš šiąnakt spausdintų darbų.

 
1. SP    (2007 11 13 09:11)  
...ir labai sauniai! +
 
 
2. SP    (2007 11 13 09:11)  
Ir kada gi tu miegi?
 
 
3. K. M.    (2007 11 13 09:23)  
romantiska;)
 
 
4. Arūnas Eismantas    (2007 11 13 09:38)  
gal labiau tiktų visas šviesus fonas....
 
 
5. R.    (2007 11 13 09:44)  
šiandien pabandysiu ir su šviesiu fonu. Tuomet palyginsiu, kuri labiau patinka. Ačiū
 
 
6. MP    (2007 11 13 10:10)  
easy like sunday morning :)
 
 
7. Arvydas Venclovas    (2007 11 13 10:18)  
...gražu...a popieriuj tuo labjau!... :)
...bovijaus ir ašei su tokiu... nu tik skaitmeniškai... :)
http://www.photosight.ru/photo.php?photoid=1235469&ref=author
 
 
8. R.    (2007 11 13 10:28)  
MP :)
Arvydai, gražuolę orchidėją turit
 
 
9. Arūnas Eismantas    (2007 11 13 10:30)  
Pas mane namuose atrodo aštuonios orchidėjos auga :) Ir visos skirtingos :) Dabar kaip tik vėl skleidžiasi žiedai,gal reiks pabandyt fotografuot :)
 
 
10. R.    (2007 11 13 10:34)  
Mūsų tik 3, bet tik šioji kol kas žydi :)
Arūnai, laukiam nuotraukų :)
 
 
11. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 11 13 11:32)  
tokiai lengvai nuotraukai noretusi vienalycio svelniai pilko fono.
 
 
12. Emilija    (2007 11 13 11:34)  
patinka labai!
 
 
13. R.    (2007 11 13 11:42)  
Ramūnai, jau juostelėje :) Kai baigsiu ir išryškinsiu parodysiu.
 
 
14. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 11 13 12:17)  
laukiam
 
 
15. Elzė Jasiukėnaitė    (2007 11 13 13:01)  
grazu
 
 
16. Daiva Kielė    (2007 11 13 14:30)  
gražu, lauksiu naujo varianto :)+
 
 
17. Inga Jankauskaitė    (2007 11 13 14:44)  
kazkuo paperka :)
 
 
18. Rolandas Replevičius    (2007 11 13 17:30)  
Taip lengvai :)+
 
 
19. Liutauras Paskevicius    (2007 11 13 21:00)  
!
 
 
20. sillwio    (2007 11 13 21:28)  
man per smarkiai kontrastingas antras planas. 4,5
 
 
21. Aurelija.    (2007 11 14 01:04)  
As taip pat lauksiu vienspalvio fono :) +
 
 
22. j.v    (2007 11 14 01:24)  
O as nekeisciau fono..Man ramybe aplink pakvipo
 
 
23. R.    (2007 11 17 21:51)  
perfotografavau su tolygiu fonu. Bet man nesižiūri. Šita vistiek mielesnė.
O galbūt nesižiūri todėl, kad man antrą kartą tas pats nesigauna.
 
 
24.    (2007 12 19 21:37)  
elegantiska, grakstu.. o tamsa antram plane tik pabrezia jos trapuma...
 
 
25. Gabi    (2009 05 28 20:23)  
Butent! grakstu, sitas zodis beprotiskai tinka siai fotografijai :)
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   1336
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00472
01349
1002 4
(balsai vėluoja viena para)