| |
 |
1.
(2011 05 05 21:01)
Oi, kokios smalsuolės :)) Liux :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 05 05 21:04)
sužavėjo :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 05 05 21:05)
gera
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 05 05 21:44)
šita ntr, tarp šitų visų gyvūnų, faina:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 05 05 22:20)
labai + 5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 05 05 22:31)
kitaip, ne waldžio stiliuj :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 05 06 09:03)
faina
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 05 06 10:09)
atvirukas :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 05 06 10:21)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 05 06 11:48)
labai grazu, dazniausia nemegstu visu tu gyvuneliu fotkiu, o sita pateikta meniskai, su misko ryto kvapu ir dvasia :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 05 06 12:10)
labai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 05 06 14:52)
grozis!!! :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 05 06 17:56)
Gerai cia.Net labai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 05 06 18:21)
Grazu ;] tokie mieli 5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 05 07 14:01)
dailiai čia
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 05 10 22:01)
Puikiai
|
|
| |