| |
 |
1.
(2011 03 09 15:48)
buvau idejes i scene, neatsimenu ar buvau idejes i kudra, atsiprasau jeigu kartoju, tikiuosi negadinu tamstu regejimo.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 03 09 17:31)
4,5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 03 09 17:46)
patiko +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 03 10 08:45)
įdomi tavo serija
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 03 10 10:33)
geras portretas, o aprašymas dar labiau jį sustiprina
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 03 10 11:12)
puikiai...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 03 10 13:41)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 03 10 15:19)
diewishkai !
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 03 11 19:07)
gerai čia ir su šviesa ir su ryškumo zona ir su personažu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 03 14 09:12)
11/ aha...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 03 15 00:02)
5+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |