| |
 |
1.
(2007 11 02 10:28)
nuotraukos virsuje ne plemai - tiesiog lapai labai skubejo nukrist...
Skanuojant dingo dalis kokybes... Siaip pati nuotrauka esu patenkinta - niekada anksciau nepavyko itikti sau su gamtos vaizdais.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 11 02 10:37)
Is tiesu, labai tudeniska ir zavu.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 11 02 10:38)
tudeniska = rudeniska ;-))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 11 02 12:18)
Labai :) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 11 02 12:34)
man irgi patinka, tik spalvu noretusi :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 11 02 13:00)
smagu, kad patinka.
Ne visiems ruduo buna spalvotas.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 11 02 13:50)
Gražu. Tik to tiltelio gal nebūčiau į patį centrą "patupdęs"...
Labai jus suprantu dėl kokybės - tiesiog širdis plyšta, kai vidutinį formatą verti į skaitmeną... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 11 02 16:10)
+++++
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 11 02 16:34)
labai grazu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 11 02 19:55)
tai cia kur nuo popieriaus skanavot? :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 11 02 21:12)
gražus nespalvotas ruduo :)+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 11 02 21:33)
Egzo - butent. spausdinta, paskui skanuota.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 11 02 21:58)
stipriai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 11 02 22:47)
Tiltelis - statiškas, todėl, manding, ji savo vietoje.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 11 03 02:22)
galetu but maziau uzkeltas ryskumas.. o visa kita neblogai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 11 03 11:32)
grazhi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 11 03 20:36)
Labai geras vaizdelis... Puiku...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 11 04 08:13)
patinka!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 11 05 14:39)
labai grazu, didelis pliusas
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 11 05 17:14)
klasiškai!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 19 14:31)
Nuostabu, man labai patinka!
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 12 19 21:44)
ilgai ziurejau i centra.... ir nieko nebeliko aplink.. tik ji..... skyle... itrauke i vidu.... o ten kitas gyvenimas verda.. idomus pats pateikimas.... man pasirode nestandartiskas.. grazu :)
|
|
| |