Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. R.    (2007 11 02 10:28)  
nuotraukos virsuje ne plemai - tiesiog lapai labai skubejo nukrist...

Skanuojant dingo dalis kokybes... Siaip pati nuotrauka esu patenkinta - niekada anksciau nepavyko itikti sau su gamtos vaizdais.
 
 
2. Dominykas Povilenskas    (2007 11 02 10:28)  
+
 
 
3. SP    (2007 11 02 10:37)  
Is tiesu, labai tudeniska ir zavu.
 
 
4. SP    (2007 11 02 10:38)  
tudeniska = rudeniska ;-))
 
 
5. Jonas Tučkus    (2007 11 02 12:02)  
+
 
 
6. Aurelija.    (2007 11 02 12:18)  
Labai :) +
 
 
7. kva    (2007 11 02 12:34)  
man irgi patinka, tik spalvu noretusi :)
 
 
8. R.    (2007 11 02 13:00)  
smagu, kad patinka.
Ne visiems ruduo buna spalvotas.
 
 
9. Vytenis Pavalkis    (2007 11 02 13:50)  
Gražu. Tik to tiltelio gal nebūčiau į patį centrą "patupdęs"...
Labai jus suprantu dėl kokybės - tiesiog širdis plyšta, kai vidutinį formatą verti į skaitmeną... :)
 
 
10. Antanas M    (2007 11 02 15:43)  
5
 
 
11. Klaudija    (2007 11 02 16:10)  
+++++
 
 
12. i_ev_a    (2007 11 02 16:34)  
labai grazu
 
 
13. Robis    (2007 11 02 19:17)  
+
 
 
14. egzo    (2007 11 02 19:55)  
tai cia kur nuo popieriaus skanavot? :)
 
 
15. Daiva Kielė    (2007 11 02 21:12)  
gražus nespalvotas ruduo :)+
 
 
16. R.    (2007 11 02 21:33)  
Egzo - butent. spausdinta, paskui skanuota.
 
 
17. Arnoldas Jurgaitis    (2007 11 02 21:58)  
stipriai
 
 
18. cruxman    (2007 11 02 22:47)  
Tiltelis - statiškas, todėl, manding, ji savo vietoje.
 
 
19. geriuArbata    (2007 11 03 02:22)  
galetu but maziau uzkeltas ryskumas.. o visa kita neblogai
 
 
20. Darius Baltakys    (2007 11 03 03:22)  
+
 
 
21. sillwio    (2007 11 03 09:28)  
+
 
 
22. jurga    (2007 11 03 10:56)  
5
 
 
23. Marijus *Bružila    (2007 11 03 11:32)  
grazhi
 
 
24. Petras T.    (2007 11 03 19:37)  
+
 
 
25. Grazina B.    (2007 11 03 20:36)  
Labai geras vaizdelis... Puiku...
 
 
26. Emilija    (2007 11 04 08:13)  
patinka!
 
 
27.    (2007 11 05 14:39)  
labai grazu, didelis pliusas
 
 
28. Monika Daukšaitė    (2007 11 05 17:14)  
klasiškai!
 
 
29. Gediminas Bieliauskas    (2007 11 08 16:20)  
+
 
 
30. Indre L.    (2007 12 19 14:31)  
Nuostabu, man labai patinka!
 
 
31.    (2007 12 19 21:44)  
ilgai ziurejau i centra.... ir nieko nebeliko aplink.. tik ji..... skyle... itrauke i vidu.... o ten kitas gyvenimas verda.. idomus pats pateikimas.... man pasirode nestandartiskas.. grazu :)
 
 

Gamta
Taškai: 94
Vidurkis: 4.65
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   2134
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10176
021715
1000 5
(balsai vėluoja viena para)