Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kriste P.    (2007 10 26 14:51)  
cha cha cha...vargsas kiciuks, i kampa uzspraustas:)
 
 
2. Jonas Tučkus    (2007 10 26 16:13)  
+
 
 
3. Jonas Tučkus    (2007 10 26 16:15)  
dūūrniai pacukai- būt užsidirbę priduodami butelį, o dabar sudaužė... nu nieko- dar galki šaukštą metalui prakišt... :)))))
 
 
4. akire tama    (2007 10 26 16:21)  
:D
 
 
5. Erika B.    (2007 10 26 16:42)  
che, cia gal manosios is narvo pabego kol as darbe ir katinus gazzzdina
 
 
6. Snaržas    (2007 10 26 17:29)  
Jau geriau ,jau yra mintis ,nes saldainiu popieriukai pabosta,che jau su mintim ir todel GERAJJJJ !
 
 
7. Inferno    (2007 10 26 17:49)  
Už idėjų daigelius - pliusas. Dar reikia drąsos. :)
 
 
8. Daiva Kielė    (2007 10 26 18:31)  
o su kokiais įnagiais :))gąsdina katuką... :)+
 
 
9. Future Solution    (2007 10 26 19:03)  
oi luks liuks :) teroras seimoje :)
 
 
10. Arvydas Venclovas    (2007 10 26 20:40)  
:)))
 
 
11. egzo    (2007 10 26 23:35)  
ateitų jie pas mano katiną :D:D
 
 
12. Dangus    (2007 10 27 00:01)  
nagli tavi pacai.. gerai paisalioji.
 
 
13. Gediminas M.    (2007 10 27 00:10)  
Geras - penki!
 
 
14. R.    (2007 10 27 00:38)  
kokie laikai... peles skriaudzia kates :)))))))))
 
 
15. Dominykas Povilenskas    (2007 10 27 11:52)  
+
 
 
16.    (2007 10 29 10:50)  
ha ha ha
patinka :)))
 
 
17. Karina    (2007 11 23 14:50)  
:DDD 5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 89
Vidurkis: 4.82
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2047
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00023
101517
0000 9
(balsai vėluoja viena para)