| |
 |
1.
(2007 10 26 14:51)
cha cha cha...vargsas kiciuks, i kampa uzspraustas:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 26 16:15)
dūūrniai pacukai- būt užsidirbę priduodami butelį, o dabar sudaužė... nu nieko- dar galki šaukštą metalui prakišt... :)))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 26 16:42)
che, cia gal manosios is narvo pabego kol as darbe ir katinus gazzzdina
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 26 17:29)
Jau geriau ,jau yra mintis ,nes saldainiu popieriukai pabosta,che jau su mintim ir todel GERAJJJJ !
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 26 17:49)
Už idėjų daigelius - pliusas. Dar reikia drąsos. :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 26 18:31)
o su kokiais įnagiais :))gąsdina katuką... :)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 26 19:03)
oi luks liuks :) teroras seimoje :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 26 20:40)
:)))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 26 23:35)
ateitų jie pas mano katiną :D:D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 27 00:01)
nagli tavi pacai.. gerai paisalioji.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 27 00:10)
Geras - penki!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 27 00:38)
kokie laikai... peles skriaudzia kates :)))))))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 29 10:50)
ha ha ha
patinka :)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 11 23 14:50)
:DDD 5
|
|
| |