| |
 |
1.
(2010 11 18 18:01)
5 geriau 10
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 11 18 18:08)
Super !!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 11 18 18:58)
nebloga fantazija +++
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 11 18 19:13)
Patinka. 5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 11 18 19:23)
dar kartą pažiūrėjau ir...5+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 11 18 20:35)
liuks +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 11 18 21:36)
spalvos gerai susisaukia
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 11 19 07:23)
patiko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 11 19 08:30)
Labai gerai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 11 19 09:19)
Puikus darbas ir man taip tiko prie šiandienos mano darbinės situacijos. Bravo
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 11 19 09:45)
Oho, bet kiek čia darbo ir kruopštumo įdėta..
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 11 19 13:09)
vau, labai super darbai ..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 11 19 20:31)
Continue...4,5,.......9
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 11 21 14:07)
kai pavydžiu tokio talento. kažkada pati bandžiau piešt, bet nelabai kas išėjo :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 11 25 03:46)
:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 11 25 06:33)
Centrinė triptiko dalis labai mįslinga
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 11 26 11:36)
spalvos labai gražios.Aplamai man Jūsų darbai labai patinka.5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 11 26 17:25)
Dekui V/S ;)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 12 05 15:43)
Dziuginantis aki darbas savo lemtingu zavesiu. O lemtis labai aiski- Mindaugeliui negresia kada nors sau duona uzsidirbti is piesimo.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 12 05 17:03)
23/ cia tai geraz :D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 12 18 15:40)
Nieko naujo nepasakysiu,tiesiog įspūdinga :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 12 19 14:06)
spalvinga ...fantastiska .. 5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2011 03 05 00:55)
Kokia perspektyva, koks judėjimas...
Tikiuosi, kad bus tas AUKSO amžius LIETUVOJ???
:)))5
|
|
| |