| |
 |
1.
(2007 10 21 23:21)
ziurisi sita
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 21 23:38)
Estetiskas lakoniskumas
(arba lakoniska estetika)
;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 22 00:23)
labai cool shot'as
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 22 00:33)
dailu :)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 22 07:07)
Grazu...
Turetu Jono draugui Piatrui patikti :D :D :D
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 22 07:36)
Ačiū ,Jonai !
Medis mano(ta prasme patink)
Fonas ne mano(ta prasme nelabai)
Suma sumarum +4,5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 22 07:51)
5/ kaip pirštu į akį :)
6/ prašom Piatrai, jei dar kokių medžių turi, tai atsiųsk žemėlapį- ir juos nufotkysiu... beje jeigu ir lapai tavo, tai jie po sniegu- gali nesunkiai atsikast...
nu ką padarysi, kad tau sniegas nepatinka (ta prasme fonas), įtariu jei vietoj jo būtų koks dangus, tai dar labiau nepatiktų, o tokio dydžio užuolaidos, kad tą foną uždengti tikrai neturu :(((
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 22 09:00)
Neskubėk, dar ruduo nesibaigė...
Patink
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 22 11:39)
dailiai gi gavosi
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 22 12:10)
??? o čia ką, ne žiema???:) na, bet kokiu atveju, rudens nematyti:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 22 13:29)
11/ na nea, bet turėjau omenyje, kad be lapų, tai ir parašiau, kad ruduo savo pėdsakus paslėpė :)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 22 16:52)
11. a, mane minėjote, tamsta? :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 22 18:54)
+4,5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 22 20:47)
Gera faktūra, vykusi centrinė kompozicija. Jėėėėėėėė :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 27 18:34)
to7
:)))))))))))))). Gerai atsikirsta:))). Darbelis - liuks. Minimalizmas visuomet paperka....:)
|
|
| |