| |
 |
1.
(2007 10 18 17:09)
patink man šitokis piešimo būdas:>
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 18 18:45)
Labai grazhus braizhas...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 18 19:00)
...beeet ,reikia pamatyti kitus Jusu darbus ,bent tris ...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 18 19:58)
man patinka
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 18 21:50)
:) +5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 18 23:27)
Kauno Dailes gimnazija isugde meistriska braiza ir tvirta ranka. Algimantai, saugokis jaunu tvirtu alkuniu :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 18 23:42)
Jo ,mano Saule leidzhiasi >Q
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 19 10:07)
super ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 19 10:09)
o cia su kuo padaryta? truputi panasu i kompiuterine grafika.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 19 11:10)
na taip, piesta rankelemis, spalvinta kompu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 19 11:43)
...patink...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 19 13:59)
Tai stai kaip naujas amzius replioja i mena... Labai neblogai.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 19 14:20)
jauc ta muse,- as... =)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 19 15:37)
labai, +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |