Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kafkis    (2010 09 12 14:55)  
Dumas isshisklaides. Reikejo kelti iso ir islaikyma trumpesni daryti gal. Chmmm. 4,5
 
 
2. Algis aš    (2010 09 12 15:30)  
Rankos galėjo tilpti.
 
 
3. Algis aš    (2010 09 12 15:30)  
Tebus 4,9 - solidus auto
 
 
4. Arvydas Venclovas    (2010 09 12 15:32)  
:)))
 
 
5. Rolandas Butkevičius    (2010 09 12 15:44)  
sveika gyvensena ..
 
 
6. Andrius Z    (2010 09 12 16:00)  
:)
 
 
7. jjj    (2010 09 12 16:30)  
4,5
 
 
8. abphoto    (2010 09 12 22:19)  
a kodėl plinka ta pusė, kur stikliukas, o ne ta, kur pypkutė? ;)
 
 
9. Snaržas    (2010 09 12 22:32)  
Panashus i jauna Noreika,Violetos arijoj,Traviatos balete....
 
 
10. Snaržas    (2010 09 12 22:33)  
Sheip-visihskas Adamsas :-)
 
 
11. Julius Venslovas    (2010 09 13 00:05)  
5
 
 
12. Petras T.    (2010 09 13 07:05)  
:))
 
 
13. Antanas M    (2010 09 13 09:12)  
jesmarija, ko marmūze išniekinai :)))
 
 
14. Vidas P.    (2010 09 13 09:15)  
:)+
 
 
15. Ramūnas Snarskis    (2010 09 13 09:19)  
+5
 
 
16. hideo    (2010 09 13 10:50)  
su
 
 
17. Ramūnas Blavaščiūnas    (2010 09 13 11:49)  
:), I sveikata :)
 
 
18. Antanas Adamsas    (2010 09 13 14:16)  
8/ todėl, kad kaire ranka nepriimta pilti
9/ Visi mes dainuojam kur nors ir kaip nors ;)
13/ auginau nuo konkurso paskelbimo, bet viskam ateina metas...
17/ ir pats būk
 
 
19. Valentinas Pečininas    (2010 09 16 22:21)  
:) +
 
 

„Autoportretas" fotokonkursas-paroda
Taškai: 84
Vidurkis: 4.38
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   1770
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20159
513711
2100 3
(balsai vėluoja viena para)