| |
 |
1.
(2010 04 23 19:29)
patiko serija +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 23 20:22)
smagi spalvynė ir dėmimiuota linijynė
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 04 23 20:53)
Tegyvuoja laidai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 04 23 21:04)
man pirmoji labai faina. kokia čia per elektrifikuota vietovė?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 23 21:13)
6/ rajonas,kuriame gyvenu-pašilaičiai,Vilnius :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 04 23 21:14)
man 5,6 patiko ,bet reiktu dėti kantelį nes susilieja su k. fonu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 23 21:25)
rimtai čia mūsų gimtinė? pirma gera : )
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 23 21:27)
a tenais po tuo žodžiu kur serija gal tavo mobiliaks ežio tinkle..:)++
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 23 21:34)
9/ nu taip,prie Gabijos g. žiedo :) kada jei netingėsi,galėsim nueiti,parodysiu.ten saulėlydis gražiai matosi :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 23 21:35)
10/ ne,data ten be skyrybos ženklų ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 04 23 21:36)
8/ kas tas kantelis?:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 04 23 21:37)
na, bandau įsivaizduoti, kad prie gabijos žiedo, bet nevietinė esu:)
o atrodo grynas kaimas:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 23 21:39)
14/ aš irgi nustebau atradus tokią vietą.čia važiuojant 7tintu troleibusu link jo žiedo,po kaire tokie vaizdai,šalia daugybės garažų.o atrodo kaimas,nes ten toliau prasideda nuosavi namai :) jei neklystu,tai toliau važiuojant ir iki Zujūnų nuvažiuoti galima būtų.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 04 23 21:47)
13/ :)) kantelis - rėmelis
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 04 23 21:48)
16/ o,dėkui už paaiškinimą,nežinojau tokio sinonimo :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 23 22:02)
o tu dievuliau mana...:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 23 22:03)
18/ m? :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 23 22:54)
kelias galima išmesti, bet visumoj gers :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 04 23 23:28)
ok
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 04 24 00:54)
4.5:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 04 24 09:47)
graziai labai elektrifikacija..
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 04 24 10:21)
Geras dumblas....Nuotraukos kurios skamba - dark ambient..............
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 04 24 10:25)
nice
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 04 24 10:59)
žiūrint seriją į galą pasidaro visai nuobodu. pirma verta penketo ;)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 04 24 11:42)
man 1,2 geriausios, bet jos ir padarė pirmą gerą įspūdį +5
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 04 24 12:52)
Pasidarbavo voras kol tokį tinklą numezgė
|
|
| |
| |
 |
30.
(2010 04 24 13:20)
labai patiko. Visos
|
|
| |
| |
 |
31.
(2010 04 24 17:08)
pirma tokia kokia tai kosmine..5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2010 04 24 17:40)
ačiū visiems už vertinimus ir komentarus :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2010 04 24 19:01)
spalvos lb skaniai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
35.
(2010 04 24 22:19)
Galinga serija! 5
|
|
| |
| |
 |
36.
(2010 04 25 23:16)
Superin4 serija
|
|
| |