Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gerr    (2010 04 23 19:29)  
patiko serija +
 
 
2. Yu    (2010 04 23 19:34)  
+
 
 
3. BROK    (2010 04 23 20:00)  
+
 
 
4. Sau    (2010 04 23 20:22)  
smagi spalvynė ir dėmimiuota linijynė
 
 
5. Algirdas Z.    (2010 04 23 20:53)  
Tegyvuoja laidai :)
 
 
6. radegunda    (2010 04 23 21:04)  
man pirmoji labai faina. kokia čia per elektrifikuota vietovė?
 
 
7. .    (2010 04 23 21:13)  
6/ rajonas,kuriame gyvenu-pašilaičiai,Vilnius :)
 
 
8. Vladimiras N.    (2010 04 23 21:14)  
man 5,6 patiko ,bet reiktu dėti kantelį nes susilieja su k. fonu
 
 
9. Karolis M.G.    (2010 04 23 21:25)  
rimtai čia mūsų gimtinė? pirma gera : )
 
 
10. vikaras    (2010 04 23 21:27)  
a tenais po tuo žodžiu kur serija gal tavo mobiliaks ežio tinkle..:)++
 
 
11. .    (2010 04 23 21:34)  
9/ nu taip,prie Gabijos g. žiedo :) kada jei netingėsi,galėsim nueiti,parodysiu.ten saulėlydis gražiai matosi :)
 
 
12. .    (2010 04 23 21:35)  
10/ ne,data ten be skyrybos ženklų ;)
 
 
13. .    (2010 04 23 21:36)  
8/ kas tas kantelis?:)
 
 
14. radegunda    (2010 04 23 21:37)  
na, bandau įsivaizduoti, kad prie gabijos žiedo, bet nevietinė esu:)
o atrodo grynas kaimas:)
 
 
15. .    (2010 04 23 21:39)  
14/ aš irgi nustebau atradus tokią vietą.čia važiuojant 7tintu troleibusu link jo žiedo,po kaire tokie vaizdai,šalia daugybės garažų.o atrodo kaimas,nes ten toliau prasideda nuosavi namai :) jei neklystu,tai toliau važiuojant ir iki Zujūnų nuvažiuoti galima būtų.
 
 
16. Vladimiras N.    (2010 04 23 21:47)  
13/ :)) kantelis - rėmelis
 
 
17. .    (2010 04 23 21:48)  
16/ o,dėkui už paaiškinimą,nežinojau tokio sinonimo :)
 
 
18. vikaras    (2010 04 23 22:02)  
o tu dievuliau mana...:)
 
 
19. .    (2010 04 23 22:03)  
18/ m? :)
 
 
20. Hermis Preikštas    (2010 04 23 22:54)  
kelias galima išmesti, bet visumoj gers :)
 
 
21. Snaržas    (2010 04 23 23:28)  
ok
 
 
22. A.B.    (2010 04 24 00:54)  
4.5:)
 
 
23. IM    (2010 04 24 06:59)  
+
 
 
24. Linas Andrulevicius    (2010 04 24 09:47)  
graziai labai elektrifikacija..
 
 
25. Falkowich    (2010 04 24 10:21)  
Geras dumblas....Nuotraukos kurios skamba - dark ambient..............
 
 
26. seklys morka    (2010 04 24 10:25)  
nice
 
 
27. kva    (2010 04 24 10:59)  
žiūrint seriją į galą pasidaro visai nuobodu. pirma verta penketo ;)
 
 
28. skirmish    (2010 04 24 11:42)  
man 1,2 geriausios, bet jos ir padarė pirmą gerą įspūdį +5
 
 
29. RS    (2010 04 24 12:52)  
Pasidarbavo voras kol tokį tinklą numezgė
 
 
30. elinax    (2010 04 24 13:20)  
labai patiko. Visos
 
 
31. Andrius Z    (2010 04 24 17:08)  
pirma tokia kokia tai kosmine..5
 
 
32. .    (2010 04 24 17:40)  
ačiū visiems už vertinimus ir komentarus :)
 
 
33. Olga Vaikas    (2010 04 24 19:01)  
spalvos lb skaniai
 
 
34. Ingrida    (2010 04 24 20:24)  
5
 
 
35. MCH    (2010 04 24 22:19)  
Galinga serija! 5
 
 
36. Freya    (2010 04 25 23:16)  
Superin4 serija
 
 

Serijos
Taškai: 93
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2728
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00151
1121113
3112 7
(balsai vėluoja viena para)