Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

kitoj pusėj fotoaparato vis tik būna smagiau :)))

 
1. BROK    (2010 01 24 13:54)  
tai jau tikrai, kad smagiau
 
 
2. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2010 01 24 14:07)  
SVEIKINU
labai susimasciusi,
tikiuosi kad po to tikrai buvo smagiau, is sypsena ir dziaugsmas...
 
 
3. RaBė(RaSa)    (2010 01 24 14:10)  
:)) su :)
 
 
4. Renata Dijak (ajavaska)    (2010 01 24 14:31)  
sveikinimai ! :) beje, labai grazus apdaras ;)
 
 
5. Vitas Zabita    (2010 01 24 15:19)  
Sveikinimai
 
 
6. Aloyzas Stakelė    (2010 01 24 15:50)  
Su! Sveikinu!
 
 
7. Animacine    (2010 01 24 16:01)  
su proga!
 
 
8. kva    (2010 01 24 16:09)  
sveikinimas! :) kad jūs su saulės pūga gražiai draugautumėt:)
 
 
9. Andrius Z    (2010 01 24 16:45)  
sveikinu
 
 
10. Andrius Z    (2010 01 24 16:45)  
sveikinu
 
 
11. Rūta Smailys    (2010 01 24 17:09)  
sveikinimai;)
 
 
12. Jelena Kurbatova    (2010 01 24 17:16)  
Sveikinu;)
 
 
13. Kristina Petrošių    (2010 01 24 17:32)  
su gimtadieniu, gražuole :)*
 
 
14. Luce    (2010 01 24 17:34)  
Sveikinimai :)
 
 
15. skarbonke    (2010 01 24 18:12)  
@-->----
 
 
16. Evaldas Činga    (2010 01 24 18:38)  
Sveikinimai ir Linkėjimai :))))
 
 
17. Renata.D    (2010 01 24 18:55)  
Sveikinu! :)
 
 
18. Donatas Guzevicius    (2010 01 24 21:00)  
su proga
 
 
19. Pipiru Pieva    (2010 01 24 21:03)  
Aciu labai labai, visiems :)))))
 
 
20. Daina B.    (2010 01 24 21:11)  
Nekartosiu tų kringelių. Sveikinu. Laukiu torto gabalo. Na, tikriau Tavęs...
 
 
21. radegunda    (2010 01 24 21:47)  
su gimtadieniu. nesušalk su tokiu tinkleliu, juk tokia žiema už lango :)
 
 
22. A.B.    (2010 01 24 23:01)  
Su!:)
 
 
23. Petras T.    (2010 01 25 07:23)  
žemiškų džiaugsmų gausos ...
 
 
24. O.S.    (2010 01 25 09:36)  
SveikinuuuuuuuuuuuuuUUUU!!!!

P.S. kaip man geda, siaubas
 
 
25. wilderness    (2010 01 25 10:38)  
Dar karta su tortadieniu :) Tortas priklauso :D
 
 
26. Pipiru Pieva    (2010 01 25 11:09)  
Aciu darkart visiems :)))

Daina ;)))

Radegunda - tik antra karta per visa mano amzeli toks saltis ... pirmasis buvo tais metais, kai gimiau :)

Oksana - baik jau :D :D :D
 
 
27. Neringafoto    (2010 01 25 11:14)  
Valio valio valio valio!
 
 
28. Altijus    (2010 01 25 13:50)  
Sveikinymai ;))
 
 
29. Dangus    (2010 01 26 08:51)  
man ruuubas patinka.

sveikinu. lauksiu torto gabalelio :).
 
 
30. Inga Inge    (2010 02 04 15:21)  
paveluoti sveikinimai :)
 
 
31. Olga Vaikas    (2010 02 21 00:20)  
***dailute***
 
 
32. j.v    (2010 02 23 03:49)  
praleidau baliu!!!su praejusiu!! :))) *
 
 
33.    (2010 02 28 17:53)  
5
 
 
34. Laura Gedžiūnaitė    (2010 03 25 18:49)  
Sveikinimai!!!! p.s. rubas labai grazus :))))
 
 
35. Algirdas Z.    (2010 03 31 10:38)  
Nu ale kaip aš čia taip... Visur vėluoju :D
Sveikinimai :)
 
 
36. AUDrius a    (2010 07 17 09:17)  
aš dar labiau.... su +
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   5630
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20004
501719
1000 2
(balsai vėluoja viena para)