| |
 |
1.
(2010 01 24 13:54)
tai jau tikrai, kad smagiau
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 01 24 14:07)
SVEIKINU
labai susimasciusi,
tikiuosi kad po to tikrai buvo smagiau, is sypsena ir dziaugsmas...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 01 24 14:10)
:)) su :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 01 24 14:31)
sveikinimai ! :) beje, labai grazus apdaras ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 01 24 15:19)
Sveikinimai
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 01 24 15:50)
Su! Sveikinu!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 01 24 16:01)
su proga!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 01 24 16:09)
sveikinimas! :) kad jūs su saulės pūga gražiai draugautumėt:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 01 24 16:45)
sveikinu
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 01 24 16:45)
sveikinu
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 01 24 17:09)
sveikinimai;)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 01 24 17:16)
Sveikinu;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 01 24 17:32)
su gimtadieniu, gražuole :)*
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 01 24 17:34)
Sveikinimai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 01 24 18:12)
@-->----
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 01 24 18:38)
Sveikinimai ir Linkėjimai :))))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 01 24 18:55)
Sveikinu! :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 01 24 21:00)
su proga
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 01 24 21:03)
Aciu labai labai, visiems :)))))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 01 24 21:11)
Nekartosiu tų kringelių. Sveikinu. Laukiu torto gabalo. Na, tikriau Tavęs...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 24 21:47)
su gimtadieniu. nesušalk su tokiu tinkleliu, juk tokia žiema už lango :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 01 24 23:01)
Su!:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 01 25 07:23)
žemiškų džiaugsmų gausos ...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 01 25 09:36)
SveikinuuuuuuuuuuuuuUUUU!!!!
P.S. kaip man geda, siaubas
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 01 25 10:38)
Dar karta su tortadieniu :) Tortas priklauso :D
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 01 25 11:09)
Aciu darkart visiems :)))
Daina ;)))
Radegunda - tik antra karta per visa mano amzeli toks saltis ... pirmasis buvo tais metais, kai gimiau :)
Oksana - baik jau :D :D :D
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 01 25 11:14)
Valio valio valio valio!
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 01 25 13:50)
Sveikinymai ;))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 01 26 08:51)
man ruuubas patinka.
sveikinu. lauksiu torto gabalelio :).
|
|
| |
| |
 |
30.
(2010 02 04 15:21)
paveluoti sveikinimai :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2010 02 21 00:20)
***dailute***
|
|
| |
| |
 |
32.
(2010 02 23 03:49)
praleidau baliu!!!su praejusiu!! :))) *
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
34.
(2010 03 25 18:49)
Sveikinimai!!!! p.s. rubas labai grazus :))))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2010 03 31 10:38)
Nu ale kaip aš čia taip... Visur vėluoju :D
Sveikinimai :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2010 07 17 09:17)
aš dar labiau.... su +
|
|
| |