| |
 |
1.
(2007 09 09 20:22)
net baisu pasidare. 5 ta merga taip ziuri. siaubiakas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 09 09 20:24)
http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.85449;order.;count.3;user.9138;search.;
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 09 09 20:24)
šiaip va :D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 09 09 20:26)
zinai panele perziurejua tavo foto. lb patinka, bet jos kazkoki siauba kelia. tas ir patinka. nuo kazkurios net oda pasiurpo :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 09 09 20:29)
:D oh, netgi taip, dar taip negirdėjau kalbant apie mano darbus .. nesiekiu kad keltų siaubą, bet malonu kad kelia kažkokias emocijas, nesvarbu kokias :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 09 09 20:32)
jo. svarbiausia emocijos.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 09 09 21:18)
idomu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 09 09 21:50)
Egle,Jus turite gera galva ant pechiu...:-)
+4,8
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 09 09 23:53)
taip
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 09 10 03:06)
kažkaip užsižiūrėjau... pritraukia:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 09 10 12:18)
gerai...:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 09 10 16:24)
labai patiko
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 09 10 18:08)
mane veža net tai, kad pirštai viršuj nukirpti. super.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 09 16 21:43)
gerai
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 09 30 19:04)
super gi mat : )
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 14 16:31)
pasaka ,
taip
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 11 18 20:31)
cia kokios parodos?
gl tos kur viesojoj biblej?ar kur kulturkej buvo?
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 11 18 21:45)
kai mokykloj kabinom:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 11 21 19:49)
puikiai :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 02 21 06:06)
gerai
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 12 21:32)
ok
|
|
| |