| |
 |
1.
(2009 12 05 13:52)
gražu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 12 05 14:09)
man ir nieko, tik del to juodo suabejochiau. kitoks nei visa paveikslo struktura, vientisas labai jis bent chia atrodo
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 12 05 16:04)
man irgi tuo juodo nereik. ir dar nereik to apatinio priartinimo - nematau, kad jis čia kokį pliusą pridėtų.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 12 05 17:01)
man tai tas juodas visai nieko, kontrasta sioki toki priduoda
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 12 05 19:55)
5+5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 12 05 21:20)
2. Dekui uz komentara.
3. Apatine detale tam, kad parodytu daugiau piesinio detalumo.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 12 05 21:32)
artėja, o sniego ner...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 12 05 23:11)
labai fainai :) tas juodumas kažkokią besiartinančią grėsmę prognozuoja, ar kaip? :) patinka spalvos, fonas labai liuks, kaip tinkuota siena. kreidutėm ji daryta? :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 12 05 23:28)
Nubege juodi dazai, tai reiskia, kad nepats geriausias metas svesti. ;) MiŠri technika.
Dekui Daiva uz komentara.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 12 06 03:30)
Tokia melancholiska nuotaika ,cia
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 12 06 09:03)
Na ash nezhinau,arba ash nezhinau ,kiek yra 2x2= ....arba bereikalo Tu,skaitei tas Dan Brown "Skaitmenines tvirtoves " ir "Kodus"..., bet manau gal teip ir ...gerai...gal...
.....................................................
+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 12 06 12:03)
darbas daro poveikį..... nežinau ar tai norėjot parodyt, bet man tai čia - bloga nuojauta - juodi dažai, žmogaus bejėgiškumas ir sisitaikymas (paklusimas) - uniforma... ir pasiruošimas vykdyt ką palieps Vadas - kruvinas šalikas.... gal :) 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 12 06 12:38)
super
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 12 06 14:42)
oi! puikiai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 12 06 19:41)
Su artėjančiom... ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 12 06 22:57)
14/ Manau geriausia, kai kiekvienas individualiai interpretuoja. :)
15/ Dekui.
16/ :)
17/ Ir jus Džonai Jo :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 12 07 19:45)
Zaliaakis teigiamas personazas :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 12 08 22:40)
Šventės artinasi, o jų baigtis lyg ir aiški...:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 12 15 00:25)
gera
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 12 17 09:46)
penki, nes tavo tikejimas yra nenugalimas!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 12 17 17:37)
jei apatine dalis tik parodyt piesinio detaluma, nuomet uz bendra vaizda balsuoju kaip uz labai gera. Nezinau del tos juodos. Ir taip ir ne:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 12 17 23:29)
fainai :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 12 20 20:49)
be komentaru 5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 12 22 15:55)
+5, nes ir juodas viršuje nemaišo ir viskas savo vietoje. Spalvos gražios.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 01 01 12:52)
Tik 5, ir ne kitaip.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 01 10 17:19)
nerealu...!!!
|
|
| |