Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. skridoorolėktuvėlis    (2009 12 05 13:52)  
gražu
 
 
2. Marijus *Bružila    (2009 12 05 14:09)  
man ir nieko, tik del to juodo suabejochiau. kitoks nei visa paveikslo struktura, vientisas labai jis bent chia atrodo
 
 
3. kva    (2009 12 05 16:04)  
man irgi tuo juodo nereik. ir dar nereik to apatinio priartinimo - nematau, kad jis čia kokį pliusą pridėtų.
 
 
4. Animacine    (2009 12 05 17:01)  
man tai tas juodas visai nieko, kontrasta sioki toki priduoda
 
 
5. .    (2009 12 05 18:05)  
5
 
 
6. jjj    (2009 12 05 19:55)  
5+5
 
 
7. Mindaugas SNARSKIS    (2009 12 05 21:20)  
2. Dekui uz komentara.
3. Apatine detale tam, kad parodytu daugiau piesinio detalumo.
 
 
8. Vitas Zabita    (2009 12 05 21:32)  
artėja, o sniego ner...
 
 
9. Vytautas Vitkauskas    (2009 12 05 22:09)  
5!
 
 
10. DaivaRide    (2009 12 05 23:11)  
labai fainai :) tas juodumas kažkokią besiartinančią grėsmę prognozuoja, ar kaip? :) patinka spalvos, fonas labai liuks, kaip tinkuota siena. kreidutėm ji daryta? :)
 
 
11. Mindaugas SNARSKIS    (2009 12 05 23:28)  
Nubege juodi dazai, tai reiskia, kad nepats geriausias metas svesti. ;) MiŠri technika.
Dekui Daiva uz komentara.
 
 
12. Arunas S    (2009 12 06 03:30)  
Tokia melancholiska nuotaika ,cia
 
 
13. Snaržas    (2009 12 06 09:03)  
Na ash nezhinau,arba ash nezhinau ,kiek yra 2x2= ....arba bereikalo Tu,skaitei tas Dan Brown "Skaitmenines tvirtoves " ir "Kodus"..., bet manau gal teip ir ...gerai...gal...
.....................................................
+5
 
 
14. Auras Jonlaimis    (2009 12 06 12:03)  
darbas daro poveikį..... nežinau ar tai norėjot parodyt, bet man tai čia - bloga nuojauta - juodi dažai, žmogaus bejėgiškumas ir sisitaikymas (paklusimas) - uniforma... ir pasiruošimas vykdyt ką palieps Vadas - kruvinas šalikas.... gal :) 5
 
 
15. Rolandas Butkevičius    (2009 12 06 12:38)  
super
 
 
16. Ramune M.S.    (2009 12 06 14:42)  
oi! puikiai
 
 
17. R.K.D.    (2009 12 06 19:41)  
Su artėjančiom... ;)
 
 
18. Mindaugas SNARSKIS    (2009 12 06 22:57)  
14/ Manau geriausia, kai kiekvienas individualiai interpretuoja. :)
15/ Dekui.
16/ :)
17/ Ir jus Džonai Jo :))
 
 
19. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 12 07 19:45)  
Zaliaakis teigiamas personazas :)
 
 
20. Raimonda Sutkuvienė    (2009 12 08 22:40)  
Šventės artinasi, o jų baigtis lyg ir aiški...:)
 
 
21. Bebras    (2009 12 15 00:25)  
gera
 
 
22. Olga Vaikas    (2009 12 17 09:46)  
penki, nes tavo tikejimas yra nenugalimas!
 
 
23. Pelkiu Senis    (2009 12 17 17:37)  
jei apatine dalis tik parodyt piesinio detaluma, nuomet uz bendra vaizda balsuoju kaip uz labai gera. Nezinau del tos juodos. Ir taip ir ne:)
 
 
24. Irena P.    (2009 12 17 23:29)  
fainai :)
 
 
25. BROK    (2009 12 20 20:49)  
be komentaru 5
 
 
26.    (2009 12 22 15:55)  
+5, nes ir juodas viršuje nemaišo ir viskas savo vietoje. Spalvos gražios.
 
 
27. Laura Gedžiūnaitė    (2010 01 01 12:52)  
Tik 5, ir ne kitaip.
 
 
28. Ieva Laurinavičiūtė    (2010 01 10 17:19)  
nerealu...!!!
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.36
Vertino vartotojų:   53
Žiūrėta kartų:   3177
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
60222
203620
4001 5
(balsai vėluoja viena para)